Vaata peasisu

Work in Estonia jagab seminaril edukate välisvärbajate kogemusi

EASi ja KredExi ühendasutus
25. mai 2022
2 min

EASi ja KredExi ühendasutuse Work in Estonia tiim korraldab 31. mail veebiseminari „Kuidas saavutada edu rahvusvahelise tiimiga?“. Seekordsel seminaril lahkavad tuntud ettevõtted ja välistalendid küsimust, kuidas muuta oma ettevõte edukaks läbi kultuuriliselt mitmekesise ja kaasava töökeskkonna.

Work in Estonia programmi juht Anneli Aab annab seminaril ülevaate, mida teeb EASi ja KredExi ühendasutus ja mida saab kogukond koos teha selleks, et välistalendid tunneksid end Eestis teretulnuna.

„Eesti tööjõuturuanalüüsid kinnitavad üheselt, et Eesti ettevõtted vajavad lähiaastatel senisest enam haritud välisspetsialiste, et hoida tänast taset ning areneda, kasutada tipptehnoloogiaid, teha eksporti ja kaasata välisinvesteeringuid,“ ütles Aab. „Kui seni on välistalentide kaasamisega tegelenud valdavalt meie IKT- ja tehnoloogia valdkonna ettevõtted, siis lähiaastatel saab välisvärbamine võtmeküsimuseks ka väga paljudes teistes suure mõjuga majandusvaldkondades nagu näiteks töötlev tööstus, energeetika, masinaehitus jt. Seminaril jagamegi kasulikke teadmisi ja praktikute kogemusi nii vilunud kui alles välisvärbamisega alustava ettevõtte jaoks,“ kommenteeris Aab.

Seminaril seatakse fookusesse kultuuriline mitmekesisus töökeskkonnas ja erinevatest kultuuriruumidest inimeste kaasamine. Muuhulgas annab TalentHub ülevaate välisvärbamise trendidest ning sellest, kuidas sõda on välisvärbamist mõjutanud. Seminari kahes paneelis arutavad mitmekesisuse küsimusi valdkonna eksperdid ja Eestisse asunud välistalendid.

Seminar toimub 31. mail kell 15:00 ning ülekanne toimub Facebooki vahendusel. Seminar toimub virtuaalselt, eesti keeles ja on kõigile tasuta, kuulama ja kaasa rääkima oodatakse kõiki Eesti personalijuhte ja -spetsialiste, kes oma tiimi välistalente värbavad või plaanivad seda teha tulevikus. Osalemiseks palume registreeruda siin: 31.05 rahvusvahelise tiimi edu saavutamine.

Work in Estonia on koostöös Eesti ettevõtjatega tegutsev EASi ja KredExi ühendasutuse loodud programm, mis aitab ettevõtetel leida ja hoida puuduolevaid tippspetsialiste kogu maailmast.

Jaga postitust

Tagasi üles