Vaata peasisu

Võimalus kandideerida Euroopa Innovatsiooninõukogu nõuandvasse kogusse

EASi ja KredExi ühendasutus
10. juuni 2021
2 min

Avatud on konkurss Euroopa Innovatsiooninõukogu –nõuandva kogu (EIC Board) valimiseks. Kandideerima on oodatud Euroopa kõige silmapaistvamad uuendajad.

Kandideerimise tähtaeg: 30. juuni (kell 17:00 Brüsseli aja järgi)

Pressiteade: Commission seeks leading innovators for the European Innovation Council Board (europa.eu)

Konkursi info ja vormid: Call for applications for the selection of members of the EIC Board (europa.eu)

EIC nõuandev kogu koondab Euroopa Liidu mõjukaid innovatsiooniliidreid, kes nimetatakse ametisse Euroopa Komisjoni poolt. Kandideerima on oodatud uuendusmeelsed ettevõtjad, investorid ja riskikapitali pakkujad, korporatsioonide juhid, teadlased ja akadeemikud – seega kõik, kel vahetu kogemus tuleviku- ja uute tehnoloogiatega, läbimurdelise innovatsiooniga, idu- ja kasvufaasi ettevõtetega, samuti innovatsiooni ökosüsteemide loojad ning innovatsiooni edendajad.

EIC Boardil on oluline nõuandev roll. Ta nõustab Euroopa innovatsiooninõukogu (EIC) strateegia ja tööprogrammi osas, strateegiliste projektide portfelli ning programmijuhtide profiilli küsimustes ja muudes Euroopa innovatsiooniökosüsteemi parendamise tegevustes.

Liikme mandaat kestab 2 aastat. Plaanis on 4-5  füüsilist või virtuaalset kohtumist aastas, mis teeb juhatuse liikme hinnanguliseks töökoormuseks  20 tööpäeva aastas.  Liikmetele makstase honorari ning kompenseeritakse koosolekutel osalemisega seotud kulud.

Pilootperioodil (2019-2021), kuulusid 22 liikmelisse EIC-i nõuandvasse kogusse Eestist Bolti kaasasutaja – Martin Villig  ja BaltCap kasvufondi partner – Heidi Kakko.

Lisainfo: [email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles