Vaata peasisu

Viimane võimalus kandideerida elektroonika tootmise messile productronica 2017

EASi ja KredExi ühendasutus
17. aprill 2017
1 min

EAS kutsub osalema Münchenis 14.-17. novembrini 2017 toimuva maailma juhtiva elektroonikamessi productronica 2017 Eesti ühisstendil.

Productronica on maailma juhtiv elektroonika tootmise ja arendamise mess. Ühisstendile ootame eelkõige elektroonikaseadmete tootjaid ja elektroonikatööstuse tarkvara arendajaid. Eelmisest, 2015. aasta productronica messist võttis osa 1168 eksponenti 40 riigist ja 38 000 külastajat rohkem kui 80 riigist.

EAS korraldab ühisstendi productronicale kolmandat korda. Eesti ühisstend asub seekord hallis B2 Future Markets Cluster, mille põhiteemad on IT2Industry, IT to Production ja Industrie 4.0. Paralleelselt messiga toimub ka IT2Industry konverents.

Osalustasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kandideeri ühisstendile ja tutvu lisainfoga: http://www.eas.ee/events/mess-productronica-2017/ Ühisstendil osalejate arv on piiratud.

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 21. aprilliks 2017.

Tutvu messi koduleheküljega www.productronica.de.

Registreerumine ja lisainformatsioon:

Karin Alliksaar

Eesti ühisstendi projektijuht

E-post: [email protected]

Tel: 627 9350

www.eas.ee/messid

 

Jaga postitust

Tagasi üles