Vaata peasisu

Väikeettevõtjate koolitusprogrammi uued grupid ootavad osalejaid

EASi ja KredExi ühendasutus
4. jaanuar 2017
1 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Marketingi Instituudiga kutsuvad väikeettevõtete juhte ning omanikke osalema väikeettevõtja arenguprogrammi uutes gruppides. Koolitused algavad veebruaris ning toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus. Projekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 „Esimesel hooajal osales programmis 70 ettevõtet ja enim hinnati tippkompetentsiga koolitajaid ning uusi ja praktilisi teadmisi, mis osalejate endi ettevõtete põhjal ka läbi arutati,“ selgitas EASi ettevõtluse ja ekspordi keskuse koordinaator Katrin Eha. „Uuel tsüklil alustab taas viis gruppi, kuhu ootame ambitsioonikaid väikeettevõtteid aktiivselt kandideerima,“ lisas Eha.

Programmis osalemine annab kaasaegsed tööriistad ja teadmised, tugeva kontaktivõrgustiku ning suunised ekspordivõimekuse kasvatamiseks, tänu millele on võimalik ettevõttel kiiremini ning efektiivsemalt areneda ja rahvusvaheliselt kasvada.

Tänu Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusele on koolitusprogrammi hind 8 päeva eest vaid 180€ (sisaldab käibemaksu). EAS korraldab koolitusi koostöös Marketingi Instituudiga, mis pakub täiskasvanute koolitusi turunduse, ettevõtluse ja ostujuhtimise valdkondades.

Kandideerimistähtaeg on 23. jaanuar 2017. Sooviavaldused saab esitada Marketingi Instituudi kodulehel.

Vaata ka lisainformatsiooni väikeettevõtjate koolitusprogrammi veebilehel.

Lisainfo:
Katrin Eha
EASi ettevõtluse ja ekspordi keskuse koordinaator
Tel 627 94444
[email protected]

Anu-Mall Naarits
Marketingi Instituut
Tel 50 79 441
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles