Vaata peasisu

Väikeettevõtja arenguprogrammi uued grupid alustavad sügisel

EASi ja KredExi ühendasutus
18. juuni 2015
2 min

18. juuni 2015

EAS koos koolituspartneriga FCG INVICTA kutsuvad ettevõtjaid väikeettevõtja arenguprogrammi, mis alustab taas Tallinnas ja Tartus septembri keskel.

EASi väikeettevõtja arenguprogramm on mikro- ja väikeettevõtjatele suunatud koolitus. Programm koosneb kaheksast koolituspäevast, mis on grupeeritud nelja moodulisse: juhtimine, ettevõtte strateegia, finantsjuhtimine ja turundus. Koolituse eesmärgiks on värskendada osalevate ettevõtete juhtide ja omanike teadmisi, jagada värskeid ideid ning anda käepäraseid tööriistu igapäevatööks ning ettevõtte arengu kavandamiseks. Praktikult praktikule kogemuste vahetamine hõlmab rühmatöid ning inspireerivaid ülesandeid.

Väikeettevõtja arenguprogrammi on EAS erinevate koolituspartneritega läbi viinud alates 2010. aasta lõpust ja osalenud on juba 540 ettevõtet.

2015. aasta kevadel arenguprogrammi läbinud OÜ Eesti Uuringukeskuse juhatuse liikme Riin Pärnametsa sõnul andis koolitusel osalemine uue ja värske vaate ettevõtte hetkeseisule ning aitas süstematiseerida olemasolevaid ja kavandada uusi tegevusi. „Soovitan seda kõigile väikeettevõtjatele eelkõige seetõttu, et tegemist on väga praktilise suunitlusega koolitusega, millele annab lisaväärtuse aktiivne kogemuste vahetamine teiste ettevõtete juhtidega,“ lisas Pärnamets.

Arenguprogrammi kandideerimise tähtaeg on 17. august. Lisainfot programmi ja osalemise tingimuste kohta leiab http://arhiiv.eas.ee/vkearenguprogramm

Koolitusprojekti kutsus ellu EAS ning seda rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Jaga postitust

Tagasi üles