Vaata peasisu

Väikeettevõtja arenguprogramm alustab taas

EASi ja KredExi ühendasutus
16. veebruar 2015
1 min

16. veebruar 2015

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koos koolituspartneriga OÜ FCG INVICTA kutsuvad ettevõtjaid taas osalema väikeettevõtja arenguprogrammi uutes gruppides, mis alustavad Tallinnas ja Tartus märtsi keskel. Koolitusprojekti kutsus EAS ellu Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

EASi väikeettevõtja arenguprogramm on mikro- ja väikeettevõtjatele suunatud koolituste sari. Moodulitest koosneva 8-päevase koolituse eesmärgiks on värskendada osalevate ettevõtete juhtide ja omanike teadmisi ning anda neile igapäevatööks vajalikke uusi oskusi.

Programmi läbimine ja praktikult praktikule kogemuste vahetamine on kaasa aidanud ettevõtete jätkusuutlikkusele ja kasvule, mille eelduseks on hästi läbimõeldud otsused ja investeeringud.

EAS on väikeettevõtja arenguprogrammi koos erinevate koolituspartneritega läbi viinud alates 2010. aastast ja seal on osalenud juba üle 470 ettevõtte. Osalejad hindavad koolitust kõrgelt ja soovitavad programmis ka teistele arenevatele ettevõtetele.

Arenguprogrammi kandideerimise tähtaeg on reede, 6. märts. Lisainfot programmi ja tingimuste kohta leiab http://arhiiv.eas.ee/vkearenguprogramm

Jaga postitust

Tagasi üles