Vaata peasisu

Unleashing Workplace Innovation in Estonia!

EASi ja KredExi ühendasutus
12. mai 2016
2 min

EUWIN

31.mail toimub Energia Avastuskeskuses European Workplace Innovation Network´i (EUWIN) töökeskkonna innovatsiooni puudutav konverents, mille eesmärgiks  on jagada parimaid praktikaid Euroopast ja Eestist. Konverents toob välja  suundumused ja, mis on sundinud ettevõtteid teadlikult muutma oma töökeskkonda ning tänu millele on tõstetud ettevõtte tööviljakust ning töökollektiivi suhtumist töösse.

Konverentsi ellukutsuja on EUWIN koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega (EAS). 2013. aastal Euroopa Komisjoni toel loodud EUWIN võrgustik edendab tehnoloogiast mitte lähtuvat muutust ja toetab Euroopa ettevõtete muutumist innovatiivsemateks ja globaalselt konkurentsivõimelisemateks. EUWIN töötab selle nimel, et koondada ja jagada ettevõtete, sidusorganisatsioonide ja huvigruppide töökeskkonna innovatsioonialased parimad praktikad, kogemusi ning teadmisi.

Tänaseks päevaks on EUWIN võrgustiku tegemistesse kaasatud ettevõtjaid ja poliitikakujundajaid Hollandist, Portugalist, Leedust, Rumeeniast, Taanist, Inglismaalt, Austriast, Saksamaalt, Soomest, Rootsist, Poolast, Hispaaniast, Prantsusmaalt ja Belgiast. Soov on võrgustikku kaasata ka Eesti ettevõtteid, kellel on kogemusi ja teadmisi, mida jagada ning teiselt poolt ka neid ettevõtteid, kellel on soov teiste kogemusest õppida.

Tallinnas toimuva konverentsi eesmärk on jagada kogemusi ja arutleda töökeskkonna innovatsiooni teemadel. Konverentsi fookuses on kolm peamist teemat: mis on töökeskkonna innovatsioon ning kuidas see ettevõtetes toimib; töökeskkonna innovatsiooni toetav ökosüsteem ja selle mehhanismid erinevates huvigruppides; Eesti ettevõtete kogemus. Konverentsil osaleja leiab vastuse küsimusele, mis on töökeskkonna innovatsioon ning miks see oluline on? Ettevõtted Soomest, Hollandist ja Leedust diskuteerivad, kuidas juurutada töökeskkonna innovatsiooni ning mida see igapäevatöös endaga kaasa toob. Poliitikakujundajad, huvigruppide ja sidusorganisatsioonide esindajad annavad ülevaate, miks on vaja toimivat ja toetavat innovatsiooni juhtimise ökosüsteemi. Konverentsil heidame pilgu ka Eesti praktikale ning püüame aru saada, mis on antud valdkonnas Eesti ettevõtjatele aktuaalne ning millised on võimalikud kitsaskohad, mis takistavad ettevõtteid muutusi ette võtta.

Konverentsile  on oodatud ettevõtjad, ettevõtlusorganisatsioonide  sh ametiühingute esindajad, ettevõtluspoliitika kujundajad, huvigruppide esindajad. Konverents toimub inglise keeles, kohapeal on sünkroontõlge.

Manuses kaasas konverentsil kõnelejate info.

Konverentsil osalemine on tasuta!

Registreerimine, ajakava ja esinejate info on kättesaadav siit: http://www.eas.ee/events/unleashing-workplace-innovation-in-estonia

Jaga postitust

Tagasi üles