Vaata peasisu
Tagasi

tee ennast nähtavaks

Tegeleme iga päev sellega, et Eesti kui reisisihtkoht oleks rahvusvaheliselt tuntud. Tutvustame meie põnevaid turismivõimalusi nii reisihuvilistele kui ka turismiprofessionaalidele üle maailma.

7000

reisiprofessionaalini üle maailma jõudsime 2021. aastal virtuaalsetel ja vahetutel kontaktüritustel.

liitu turismiinfosüsteemiga “puhka eestis”

  1. Portaaliga on liitunud üle 5300 turismiettevõtte, veebilehele tehti  2021. aastal 6,5 miljonit külastust.
  2. Saad tasuta ja mitmes eri keeles oma põnevaid turismiteenuseid ja -tooteid maailmale turundada ning kampaaniates osaleda.
  3. Suurepärased digitaalsed võimalused: veebileht on hästi optimeeritud otsimootoritele, külastaja saab Sinu ettevõtte teenust meie portaali kaudu broneerida ja ligi ka Sinu ettevõtte sotsiaalmeediakanalitele.
  4. Saad palju teada oma ettevõtte kohta: kui palju Sinu teenuse vastu huvi tuntakse võrreldes teiste sarnaste teenustega, milline on ettevõtte online-jalajälg.
  5. Saad oma ettevõtet eri valdkondades arendada: pääsed ligi turismiettevõtja e-akadeemia materjalidele.
Registreeri end kasutajaks

tööriistad

Turism ning turismiga seotud tooted ja teenused mõjutavad oluliselt kõiki Eesti majandusnäitajaid, muuhulgas eksporti ja investeeringuid, tööhõivet ja piirkondade arengut. Seetõttu on oluline tegutseda üheskoos selle nimel, et Eesti oleks mitmekülgseid elamusi pakkuv atraktiivne reisisihtkoht ja et nii välis- kui siseturistid viibiksid huvitavates paikades üle Eesti kauem.

Uuri lähemalt

Kujundame Eesti kui reisisihi mainet, et suurendada nõudlust Eesti ettevõtete toodete ja teenuste järele. Tegutseme turgudel, millel on suurim potentsiaal tuua turundusinvesteeringutelt tulu, milleks on lähiturud, aga ka need sihtkohad, kust kõige mugavamalt Eestisse pääseb (otselennuühendusega sihtkohad jm).

Uuri lähemalt

Soovime Eestit tutvustada inspireerivalt. Oleme kaardistanud Eesti peamised tugevused ning töötanud välja viisi, kuidas väljendada neid läbi kirjasõna, kujunduste, esitluste ja videote.

Tutvu tööriistakastiga