Vaata peasisu

Tule ettevõttega Disainibuldooserisse! Viimased vabad kohad

EASi ja KredExi ühendasutus
6. aprill 2017
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus kutsub osalema tööstusettevõtetele suunatud Disainibuldooseri programmis, kus kogenud koolitajate ja disainijuhtide toel aidatakse ellu viia tootearendusprojekte.

Disainibuldooser on juba kolmandat korda toimuv koolitus- ja mentorlusprogramm, mille abil tööstusettevõtjad saavad arendada strateegilist disainijuhtimist oma ettevõttes ja viia ellu arendustegevust kogenud disainijuhi kaasabil. Disaini teadlik rakendamine tõstab ettevõtte rahvusvahelist konkurentsi- ja ekspordivõimet.

Programmi valitakse osalema 15 Eesti tööstusettevõtet ja 15 Eesti tugevaimat disainijuhti. Neljakuuline põhiprogramm koosneb koolitustest ja disainiauditist. Tugevamad osalejad saavad võimaluse jätkata programmi teises etapis, mis koosneb konkreetsest tootearendusest koos disainijuhiga.

Disainibuldooseri koolitusi ja mentorlust viib läbi Eesti Disainikeskus koostöös Taani tuntud innovatsiooni ja tootearenduse büroo Attention Groupi tootedisaineritega ja Eesti disainijuhtidega.

Disainibuldooseri programmi läbinud ettevõtte muuhulgas:

  • teab kuidas toimib kaasaegne disainist juhitud tootearendus;
  • oskab töötada välja kasutajakeskseid lahendusi;
  • oskab rakendada disainimõtlemise tööriistu;
  • oskab tooteid ja teenuseid senisest oskuslikumalt arendada;
  • saab programmi lõpuks lahendatud selge probleemipüstitusega teema.

Lisainfo ja kandideerimine programmi: http://www.eas.ee/disainibuldooser.

Kandideerimise tähtaeg on 7. aprill 2017. Veel on saadaval viimased vabad kohad.

Disainibuldooser on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi loomemajanduse arendamise meetme projektist „Loomemajanduse sidumine teiste sektoritega (suurprojektid)“.

 

Kontakt:

Liina Randmäe

Programmi koordinaator
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles