Vaata peasisu

Tule Hollandi ja Saksamaa sihtturuseminarile!

EASi ja KredExi ühendasutus
19. november 2015
2 min

19. november 2015

EAS korraldab 9. detsembril Hollandi ja Saksamaa turgude seminari toiduainete tööstuse ettevõtjatele. Holland ja Saksamaa on kaks kõige atraktiivsemat, samas kõige küllastunumat toiduainete tööstuse sihtturgu Euroopas. Seminar annab detailse ülevaate turule sisenemise võimalustest, samuti jagatakse infot kontaktide ja koostöövõimaluste kohta. Seminari rahastab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahendidest.

Seminaril esineb kolm välislektorit.

  • Jan-Willem Greivink selgitab välistarnijate nõudlust Hollandis, analüüsib Hollandi toidutööstuse kontseptsioone ja jagab infot toidainete tööstuse, sh pagariäri tulevikutrendidest. Erilist tähelepanu pöörab ta oma ettekandes Hollandi sisseostajate ootustele välistarnijate suhtes ning „madal hind – kõrge kvaliteet“ paradoksi analüüsile.
  • Koen de Jong käsitleb kaubamärkide arenguid ja trende Euroopa turgudel. Samuti räägib ta isiklikust kogemusest, kuidas arendada viljakat koostööd jaemüüjatega.
  • Bernhard Labusch selgitab, kuidas siseneda Saksamaa toiduainete turule (nii jaekaubandus kui HORECA) ja loob selgust selles äärmiselt keerukas ja mitmekihilises valdkonnas. Ta räägib ka Saksamaa toiduainete turust laiemalt – klientide eelistustest, jaotuskanalitest, standarditest, sertifikaatidest, paketeerimisest ja märgistuse nõuetest. Lisaks sellest, miks on mõistlik esmalt läheneda Saksamaa turule regionaalselt ja seejärel üleriigiliselt.

Kasulikke soovitusi annavad seminari jooksul ka EASi ekspordinõunikud Thijs de Neeve (Holland) ja Kristian Schnack (Saksamaa).

Seminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine hiljemalt 4. detsembril.
Seminar on inglise keeles, kohtade arv on piiratud.

Täpsem programm ja registreerimine http://arhiiv.eas.ee/sihtturuseminar.

Lisaks on soovijatel võimalus seminaril esitleda oma tootenäidiseid (küsi sellekohast lisainfot).
Huvi korral on võimalik 10. detsembriks kokku leppida kohtumine EASi Saksamaa ja Hollandi ekspordinõunikega.

Lisainfo
Kristel Oitmaa
Välisesinduste juht
Välisinvesteeringute keskus
627 9587
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles