Vaata peasisu

Tootearenduse meistriklass: kliendikesksed IT-lahendused

EASi ja KredExi ühendasutus
7. september 2015
2 min

7. september 2015

EAS on alustanud registreerimist sügis-talvisesse tootearenduse meistriklassi, mis algab 8. oktoobril ja kestab järgmise aasta veebruari lõpuni. Programm sisaldab kolme koolituspäeva, ettevõtete külastusi ning individuaalse nõustamise ehk coaching’u tsüklit, millega toetatakse ettevõtte arendustegevust.

Meistriklassi eesmärk on aidata traditsioonilise tööstuse ettevõtetel luua IT-põhiseid täiendavaid tooteid ja teenuseid, mille abil suurendada tootlikkust ja/või kasvatada konkurentsieelist.

Programm on suunatud ettevõtetele, kes on huvitatud oma olemasolevate toodete ja teenuste arendamisest ja vajadusel tootmis- ja müügiprotsessis muudatuste tegemisest, kuid kellel puudub varasem IT-arenduse kogemus või on varasemate arendustega hätta jäädud. Individuaalne nõustaja aitab ettevõttel lähteülesannet täpsustada ning esmaseid takistusi ületada.

Igast ettevõttest ootame osalema 2 – 5 inimest, sealhulgas kas ettevõtte juhti, keskastmejuhti või juhatuse liiget. Kaasata võib ka väliseid koostööpartnereid, näiteks välise IT- või disainipartneri ning kliendi esindaja.

Koolitusele saab registreerida kuni 21. septembrini aadressil http://arhiiv.eas.ee/et/ettevotjale/ettevotte-arendamine/innovatsioon/tootearenduse-meistriklass/uldist

Koolitusprogrammi rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, millele lisandub ettevõtte omaosalus 500 eurot koos käibemaksuga (ei sõltu meeskonna suurusest).

Lisainfo:
Marge Pihlapuu
Koolituste koordinaator
[email protected]
tel
6279421

Jaga postitust

Tagasi üles