Vaata peasisu

Tööstusvaldkonna ideepäev Idea Garage: Industry 4.0 ootab osalema

EASi ja KredExi ühendasutus
5. juuni 2017
2 min

Kutsume osalema Industry 4.0  temaatikale pühendatud ideepäeval Idea Garage: Industry 4.0. Ideepäeval saavad kokku erinevate valdkondade tööstusettevõtete parimad eksperdid, IT-spetsialistid, disainerid, visionäärid ja investorid start-up sektorist. Tulise ajurünnaku käigus kaardistavad kokku tulnud helged pead tööstuse tootmisprotsesside ja tootearenduse kitsaskohad, mis tööstuse digitaliseerimiseks kiiresti lahendamist vajavad.

Ürituse käigus soovime tuvastada vähemalt kümme probleemi, mida aasta jooksul uute tehnoloogiate ja võimalustega lahendada.

Ootame osalejaid erinevatest valdkondadest, alates tootmisest lõpetades juhtimisega. Oodatud on kõik, keda antud teema kõnetab ning kes soovivad kaasa rääkida ning tuua välja ettevõtte- ja sektoripõhiseid probleeme, mida riigi toel likvideerida saaks.

Ideepäev Idea Garage: Industry 4.0 on esimene samm pikemast tegevuskavast ja tööstuse hackatonide sarjast, kus järgmiste sammudena leitakse prototüüpide näol aasta jooksul toimuvatel jätkuüritustel konkreetsed lahendused.

Üritus toimub Garage48, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning erialaliitude koostöös. Sündmust finantseeritakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 

Ideepäev toimub 16. juunil Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus Lift99 ruumides.

 

Registreerumine: https://www.eventbrite.com/e/idea-garage-industry-40-tickets-34837561083

 

Lisainfo:

Sirje Post

Teenusejuht

Ettevõtluse keskus

[email protected]

 

Rohkem infot ürituse kohta:

Facebook: http://bit.ly/2rSopK7

Koduleht: http://garage48.ee/events/idea-garage-industry-4-0

Jaga postitust

Tagasi üles