Vaata peasisu

Toetus koostööprojektideks regionaalsete kompetentsikeskuste ja ettevõtjate vahel – ootame 14. septembril infopäevale

EASi ja KredExi ühendasutus
10. august 2017
2 min

EAS avab 18. septembril regionaalsetele kompetentsikeskustele taotlusvooru, mille eesmärk on toetada kompetentsikeskuste ja ettevõtjate vahelisi koostööprojekte, mis aitavad lahendada ettevõtetele olulisi probleeme või kitsaskohti.

Taotlusvooru on oodatud projektid, kuhu on kaasatud ettevõte või ettevõtted, kes soovivad luua uusi tooteid/teenuseid või olemasolevaid oluliselt parendada. Kõrge potentsiaaliga projektis on selgelt kirja pandud uuenduslike toodete/teenuste turule jõudmise etapid eesmärgiga suurendada ettevõtte lisandväärtust, müügitulu ja luua soodsad tingimused teadmiste mahukaks ettevõtluseks kasutades selleks kompetentsikeskuste teadmisi ja/või oskusi ning infrastruktuuri.

Taotlusi koostöös ettevõtjatega saavad esitada tegutsevad regionaalsed kompetentsikeskused:

Taotlusvooru rahaline maht on 500 000.- eurot, maksimaalne toetus taotleja kohta on 120 000.- eurot ja minimaalne 10 000.- eurot. Maksimaalne toetuse määr on kuni 85%. Projektide kestvus on kuni 1 aasta.

Taotlusvoor on avatud kuni 17. septembrini 2018.a või kuni vooru rahalise eelarve täitumiseni.

Täpsem info kompetentsikeskuste toetusmeetme ja infopäeva osas on leitav EASi kodulehelt. Infopäevale saab registreerida siin.

Projekte rahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu fondi vahenditest.

Jaga postitust

Tagasi üles