Vaata peasisu

Paneme teadmised liikuma

Meie teadmus- ja tehnoloogiasiirdeteenused liigutavad teadmisi ja oskusi puudutavat infot ettevõtete vahel ning vahendavad ettevõtteid ja teadus- ja arendusasutusi. Tõhusaks tehnoloogiasiirdeks on ettevõtetel vajalik lai silmaring, tugev võrgustik ja teadlik intellektuaalomandi kasutamine.

Teadmistel on väärtus!

90% S&P500 ettevõtete väärtusest ehk ca 21 triljonit dollarit on intellektuaalomandis, teadmistes ja oskustes.

Teadmiste- ja tehnoloogiasiire teenused

300+

Enam kui 300 ettevõtet on nõustatud EASi meeskonna poolt

Järgmine maailma muutev tehnoloogia on juba laboris valmis, kuid Google’ist seda ei leia. Kuidas aga siis selle tulekuks valmis olla? Meie tehnoloogiate otsingu ning seire (ing.k ka technology intelligence või technology foresight) teenused annavad aimu, milliste tehnoloogiate ja toodete arendamisega tegelevad konkurendid kardinate taga, kust ning millist tehnoloogiat ise valida, hinnata oma arenduses oleva toote või tehnoloogia tegelikku innovaatilisust jne.

Teenusest lähemalt

Aitame leida Sinu vajadustele vastava koostööpartneri: mõõte-​, katsetus-​ või sertifitseerimisteenuse osutaja, teadlase, ülikooli, inseneribüroo või teise ettevõtte, Eestist või välismaalt. EAS-i arenduskoostöö eksperdid viivad Su uute partneritega kokku, nõustavad läbirääkimisi ja võimalusel suunavad sobivate toetusteni.

Teenusest lähemalt

Autoriõigused, ärisaladused, patendid ja disain – nende võlusõnade taga peituvad tegelikult äriinstrumendid, mis aitavad ettevõtetel kindlustada oma positsiooni konkurentsis ning teenida rohkem tulu.

Meie strateegilised intellektuaalomandi teenused aitavad ettevõttel oma ärisaladused, tehnoloogiad ja muud teadmised kindlalt kontrolli alla võtta ning jälgida, et ise teiste ettevõtete intellektuaalomandi peale ei astu.

Teenusest lähemalt

Tõeliselt murranguline ja kiire innovatsioon saab toimuda kaasates võimalikult laia ekspertiisi ka väljastpoolt ettevõtete endi piire. Avatud innovatsiooni platvormid võimaldavad ettevõtete vahelist info, oskusteabe ja tehnoloogiate vahetust, millest uusi tooteid, teenuseid ja turge kasvatada.

EAS-i tehnoloogiasiirde eksperdid aitavad ettevõtetel siseneda rahvusvahelistesse avatud innovatsiooni võrgustikesse.

Huvi korral võta ühendust tehnoloogiasiirde tiimijuhi Siim Kinnasega, siim.​kinnas@​eas.​ee

300+

Enam kui 300 ettevõtet on nõustatud EASi meeskonna poolt

Kogemuslood

Tutvu heade näidetega meie poolt toetatud innovaatilistest ettevõtetest

Jürgo-Sören Preden
Jürgo-Sören Preden
Thinnect OÜ juht

Enda arust küll teame, mida teeme, kuid enesekindlust kogu innovatsiooniprotsessi kontekstis jääb väheks. Nägimegi hindamise tulemusel ära oma arengukohad, mida peame veel parandama, kuigi suuri üllatusi meie jaoks ei esinenud. Pead liiva alla peita enam ei saa, sest hindamise lõppraport justkui plingiks meile suurte punaste tähtedega “Siin on Sinu probleemid, tegele nendega!

Marko Kurits
Marko Kurits
Ahja Moodulahi tegevjuht, juhatuse liige

Disaini kaitsmise protsess oli kiire ja proffessionaalne. EAS´i disainikaitse spetsialistid tulid kohale vaatasid meie toote üle andsid head ja konstruktiivset infot ja vajalikud kontaktid suhtlemine ja asjaajamine oli ainult rõõm.

Sündmused ja insaider

Tagasi üles