Vaata peasisu

Taani on Euroopa e-kaubanduse Meka

EASi ja KredExi ühendasutus
14. november 2018
1 min

Taanlased on Euroopa kõige aktiivsemad e-kanalite kasutajad. 2017. a kasvas Taanis e-poodide käive 23%, kokku osteti netist rohkem kui 18 miljardi euro eest tooteid ja teenuseid. Need numbrid ei hõlma ainult lõpptarbijatele suunatud müüki, vaid ka B2B käivet. Koguni 75% ostujuhtidest väidab, et nad eelistavad e-poest ostmist müügiesindajaga kohtumisele. Ettevõtjad vastavad sellele trendile oma digimüügikanalite arendamisega. Tänaseks ei ole vaid 33% B2B ettevõtetest e-müügi võimalust avanud ning see number kahaneb iga kuuga.

Samas toob e-poe avamine kaasa suure hulga lahendamist vajavaid väljakutseid – taanlased ootavad kasutuslihtsust ja turvalisust, emakeelset teenindust ja kaupade lühikest tarneaega.

26. novembril toimuval ekspordipäeval räägime, kuidas Taani e-kaubanduses liikuvast rahast võimalikult suur osa endale saada, kuidas kliente oma e-poodi meelitada ja ka ostma saada.

Oodatud on kõik ettevõtted, kes juba Taani turul tegutsevad. Päeva juhib e-kaubanduse koolitaja, ettevõtja ja eksportöör Jakob Saks. Jakobil on ka lähedane side Taaniga, sealhulgas magistrikraad Copenhagen Business Schoolist.  

Registreeri Taani e-kaubanduse ekspordipäevale SIIN.

Jaga postitust

Tagasi üles