Vaata peasisu

Sügisest uute toodetega uutele turgudele

EASi ja KredExi ühendasutus
23. august 2017
1 min

Septembrist alustab EAS uute ekspordi- ja tootearenduse koolitustega, mis on mõeldud rahvusvahelisele turule suunatud ettevõtetele. Registreeru kohe, grupid täidetakse avalduste laekumise järjekorras.

2017. aasta teisel poolaastal toimub Tallinnas ja Tartus 23 ühepäevast koolitust ekspordi ja tootearenduse teemadel. Keskendume klientide leidmisele välisturul ja toote kohandamisele turunõuetele vastavaks. Vaatame, kuidas e-kaubanduses ellu jääda ja kuidas sotsiaalmeedia ja koduleht enda jaoks parimal moel tööle panna. Teine oluline koolitusteemade kimp on tootearendus: millest alustada, kuidas sihte seada ja protsessi juhtida. Samuti vaatame koos, millised on ettevõtte võimalused tootmise digitaliseerimiseks.

Koolitused on eelkõige mõeldud ettevõtetle, mis on vähemalt kolm aastat tegutsenud ning soovivad oma toodete või teenustega jõuda rahvusvahelistele turgudele. Osalema on oodatud nii omanikud, juhid kui ka spetsialistid.

Koolituste läbiviimisel on EASi partneriteks Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Turundusproff OÜ.

Osalemistasu on ekspordi valdkonna koolitustel 50 eurot osaleja kohta ning tootearenduse valdkonna koolituste puhul 30 eurot osaleja kohta. Osalemistasule lisandub käibemaks.

Teenust kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 

Lisainfo ja registreerumine:

https://www.eas.ee/ekspordivaldkonna-koolitused

 

Jaga postitust

Tagasi üles