Vaata peasisu

Saaremaa Arenduskeskus on aasta parim

EASi ja KredExi ühendasutus
9. detsember 2014
1 min

9. detsember 2014

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) valis aasta parimaks arenduskeskuseks Saaremaa Arenduskeskuse.

„Maakondlikud arenduskeskused on ettevõtjatele head partnerid nõustajatena ning EASile abiks suhtlemisel kohalike ettevõtjate ja kodanikuühiskonnaga. Keskused mängivad olulist rolli piirkondade arendustegevuste ettevalmistamisel ja elluviimisel,“ selgitas EASi ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse direktor Tiina Kalju.

Lisaks aasta parima tiitlile tunnistati Saaremaa Arenduskeskus parimaks mittetulundusühenduste nõustajaks. Võidu tõi suurim kodanikuühenduste nõustamiste arv ja parim tagasiside koolitustel osalenud klientidelt. Täiendavalt hinnati kõrgelt Saaremaa Arenduskeskuse tegevusi ettevõtjate nõustamisel, noortele suunatud ettevõtlusprojekti „Saaremaa Päike“ vedamist ning keskuse panust üle-eestilise MAK-võrgustiku koostöö edendamisele.

Parima ettevõtjate nõustaja tunnustuse pälvis Tartu Ärinõuandla. Tiitli tõid arenduskeskuste võrgustiku tugevaimad tulemused alustavate ettevõtjate toetamisel ning silmapaistev tegevus ettevõtlusaktiivsuse suurendamiseks.

Maakondlikud arenduskeskused on kõigis maakondades paiknevad iseseisvad arendusorganisatsioonid, kes pakuvad riiklikult finantseeritud nõustamisteenust ettevõtjatele, mittetulundusühendustele ja omavalitsustele.

Jaga postitust

Tagasi üles