Vaata peasisu

SA Archimedes avas ettevõtete rakendusuuringute ning tootearendusprojekide toetuse uue taotlusvooru. Osale infopäevadel!

EASi ja KredExi ühendasutus
25. jaanuar 2018
1 min

EASi hea partner ning ettevõtete abiline teaduse ja hariduse vallas, Sihtasutus Archimedes avas 25. jaanuaril “Rakendusuuringute toetamine nutika spetsialiseerumise kasvuvaldkondades” ehk NUTIKAS III taotlusvooru, mille maht on 15 miljonit eurot. Toetust saab taotleda kuni 19. detsembrini 2018 ning taotlusi saab esitada jooksvalt.

NUTIKAS on Euroopa Liidu struktuurifondide rakendusperioodi 2014-2020 üks suuremaid ettevõtetele mõeldud toetusmeetmeid Eestis. Meetme maht on 26,6 miljonit eurot ning taotletava toetuse suurus võib olla kuni 2 miljonit eurot projekti kohta.

Toetus aitab ettevõtetel tellida ülikoolidelt ja teadusarendusasutustelt ettevõttele vajalikke rakendusuuringuid või tootearendusprojekte. Meetmehoidja Tea Tassa sõnul aitab toetus kaasa Eesti majanduse ja ettevõtluse teadmusmahukuse kasvule, toetades teadusasutuste ja ettevõtete koostööd.

Toetuse taotlejaks saab olla Eesti äriregistris registreeritud ettevõte, kelle huvides rakendusuuringut või tootearendusprojekti läbi viiakse. Ettevõte peab osalema uuringus omapoolse rahalise panusega, mis sõltub ettevõtte suurusest ja toetatavast tegevusest.

Meetme rakendajaks on Sihtasutus Archimedes koostöös Eesti Teadusagentuuriga. Toetust vahendatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Osale taotlusvooru infopäevadel! Infopäevad toimuvad:

  • 30.01 Tallinnas
  • 31.01 Tartus. 

Lisainfo ning registreerumine.

Taotlusvooru tingimuste kohta saab teavet SA Archimedes veebilehelt.

 

Jaga postitust

Tagasi üles