Vaata peasisu Euroopa Regionaalarengu Fondi logo (EST)

Veebiseminar “Spotlight on California”

Otsite teadmisi Eesti ettevõtjate ja idufirmade ärivõimalustest Californias? Enam pole vaja otsida. Liitu meiega 1. veebruaril kell 17.00 Ameerika keskuse veebiseminaril “Spotlight on California”.

Rohkelt teadmisi pakkuv veebiseminar on esimene uuest “Spotlight” sarjast, mida korraldab Eesti Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuses äsja avatud Ameerika keskus.

Ära jäta kasutamata ainulaadset võimalust USA turu kohta rohkem teada saada!

Toimumise kuupäev
01. veebruar 2023, 17:00
Keel
inglise keel
Asukoht
Veebis
Kulu
Tasuta
Staatus
Registreerimine suletud
Registreeri

Miks liituda veebiseminariga?

  • Avasõnad ütleb Eesti peakonsul San Franciscos H.E. Ann Hänni, see avaseanss on väärtuslik kõigile Californiast huvitatutele.
  • Tempokas ühetunnine üritus annab võimaluse õppida California kuberneri äri- ja majandusarengu büroo (GO-Biz) välismaiste otseinvesteeringute programmijuht Maria Onoratolt. Ta räägib California ärikeskkonnast ja erinevate võimalustest, mis on saadaval ettevõtetele, kes soovivad siseneda osariigi turule. 
  • Kohtute SelectUSA Põhja-Euroopa juhi Sean Kaganiga, kes tutvustab SelectUSA võrgustikku ja kuidas see saab aidata ettvõtteid, kes soovivad siseneda USA turule. Ta räägib ka iga-aastasest SelectUSA tippkohtumisest Washingtonis, D.C.-s, mis toimub selle aasta mais ja muudest võimalustest tehnoloogiaettevõtetele Ameerika Ühendriikidesse sisenemisel.

  • Veebiseminariga liitub ka Los Angeles Venture Association (LAVA) tegevdirektor Darren Eng, kes jagab oma teadmisi California investeerimismaastikust idufirmadele, kes vaatavad Ameerika ja maailma poole.
  • Lõpuks ühineb meiega BiKeepi tegevjuht Kristjan Lind, kes jagab oma edulugu pilootprojektist täiemahulise kasutuselevõtuni San Franciscos, säilitades samal ajal oma juhtimise ja tegevuse Euroopas.

  • Võimalus esinejatelt reaalajas küsimusi esitada on saadaval ainult otseülekandes osaljatele.
Tagasi üles