Vaata peasisu Kaasrahastanud Euroopa LiitEuroopa Liidu kaasrahastuse logo (EST)

ÜRO hankeseminar 2024

Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus ja Eesti Saatkond Kopenhaagenis korraldavad koostöös Prantsusmaa ja Belgia partneritega 11.-12. juunil 2024 Kopenhaagenis ÜRO rahvusvahelise hankeseminari.

ÜRO kui potentsiaalse kliendi turupotentsiaal oli 2022. aastal kokku 29,6 miljardit USD ja Eesti ettevõtete osakaal sellest mahust oli 5,24 miljonit USD, millest 75,4 % oli teenused ja 24,6 % tooted.

Hankeseminar pakub ainulaadset võimalust kohtuda hangetega tegelevate ametnikega erinevatest ÜRO organisatsioonidest, nagu nt UN Secretariat (UNPD), UNDP, UNFPA, UNHCR, UNICEF, UNIDO, UNOPS, WFP, WHO, FAO. Lisaks annab seminar võimaluse saada otseallikast informatsiooni hankevõimaluste kohta ÜRO organisatsioonides ja aitab teie ettevõtte ÜROga äri tegemisele sammukese lähemale. Kahepäevane seminar koondab kokku kuni 100 ettevõtet Eestist, Belgiast ja Prantsusmaalt, mis on ühtlasi hea võimalus kogemuste jagamiseks ja võrgustumiseks.

 

Huvitatud ettevõtetel palume registreerida hiljemalt 12. märtsiks 2024 siin.

Toimumise kuupäev
11. - 12. juuni 2024
Keel
inglise keel
Asukoht
Kopenhaagen, Taani
Staatus
Registreerimine suletud
Registreeri

Taotlemise protsess

Hankeseminaril osalemine on avatud kõikidele Eesti ettevõtetele, kuid kohtade arv on piiratud. Hankeseminaril osalemine on tasuta, kuid majutuse, lennukipiletid, vajadusel reisikindlustuse ning muud kulud katab iga osaleja ise. Lisateavet ÜRO hangete kohta leiate veebisaidilt www.ungm.org.

 

Seminarile osalema valitud ettevõtteid teavitatakse hiljemalt 22. märtsil 2024.  Kõigil ÜRO hangetel osalemisest huvitatud ettevõtetel on soovitatav juba praegu ettevõte registreerida aadressil www.ungm.org. Lisaks palutakse kõigil seminarile osalema valitud ettevõtetel luua profiil ürituse virtuaalplatvormil. Protsessi hilisemas staadiumis avaneb võimalus taotleda B2B kohtumisi erinevate ÜRO organisatsioonidega. Detailsemat lisateavet protsessi kohta jagatakse jooksvalt.

Tagasi üles