Vaata peasisu Kaasrahastanud Euroopa Liit kaksilogo, (EST)

DALO Industry Days

Kutsume osalema kaitsetööstuse messil DALO Industry Days, Taanis, 21-22. august 2024.

DALO on Taani kaitseministeeriumi ostu- ja logistikaorganisatsioon.

DALO Industry Days on Taani suurim kaitsetööstuse varustuse mess, kus osaleb 500 Taani ja välismaise kaitsetööstuse eksponendi ning üle 6000 osaleja.

Lisaks messile toimub 20.08 Copenhagen Defence Industry Day, mis on DALO messile eelnev võrgustumisüritus (B2B ning B2G võimalus) ning 23.08 DALO range day, millele saab soovi korral erladi registreerida).

Registreerimine on avatud kuni: 19.04.2024

Toimumise kuupäev
21. - 22. august 2024
Asukoht
Ballerup Super Arena, Ballerup Idrætsby 4 2750 Ballerup, Taani
Staatus
Registreerimine avatud

Kellele on üritus mõeldud?

Ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetehnoloogia ja küberjulgeoleku valdkonna tooteid ja teenuseid.

DALO mess on ainulaadne võimalus kaitsetehnoloogia ja küberjulgeolkuga ettevõtetele luua kontakte kaitsetööstuse, tehniliste juhtumitöötajate ja DALO komandöride, Taani kaitse- ja ametiasutuste esindajate vahel.

Lisaks pakub mess ka võimalust luua kontakte teiste Euroopa riikide valitsuste esindajatega ning nende kaitse- ja hankeagentuuridega ning võrgustumise võimalusi teiste Taani ja välismaiste ettevõtetega.

Osalemistingimused

  • EAS katab stendipinna ülesehituse ja kujundamise kulud.
  • Ettevõtte osalustasu tasutakse otse Taani ürituste korraldaja partneritele: 400 EUR, pluss registreerimistasu ja käibemaks tuleb tasuda Eesti Kaitsetööstuse Liidule.
  • Ettevõtted kannavad ka kõik oma reisi-​, majutus-​, kindlustus ja toitlustuskulud. Samuti jääb ettevõtete kohustuseks korraldada ja tasuda reklaammaterjalide ja näidiste transport Eestist Kopenhaagenisse ja tagasi. Soovitav on tõlkida eksponendi profiil inglise keelde. Täiendavat turundust, nähtavust ja brändingut saab tellida messikorraldajalt.
  • Ootame, et osalevad ettevõtted näitavad üles kõrget pühendumust ja edastavad õigeaegselt nõutud teabe ja materjalid seoses ühisstendi kujundamise ja eksponentide profiilide loomisega erinevates kanalites.
  • Olete oodatud kandideerima ühisstendile, kui teie ettevõttel on kaitsetehnoloogia või kübertehnoloogiaga seotud teenus või toode.
  • Osalejate arv on piiratud.

Kontakt

Kontakt

Kristi Kivi Frimpong
ekspordinõunik (Taani)
Tagasi üles