Vaata peasisu Rahastanud Euroopa Liit kaksilogo, (EST)

DALO Industry Days

Kutsume koos Eesti Kaitse-​ ja Kosmosetööstuse Liiduga osalema kaitsetööstuse messil DALO Industry Days (DALO on Taani kaitseministeeriumi ostu- ja logistikaorganisatsioon).

Tegemist on suurima kaitsetööstuse messiga Taanis, kus osaleb 400 Taani ja välismaise kaitsetööstuse eksponendi ning üle 4000 osaleja.

 

Ühisstendi fookus: kaitsetehnoloogia ja küberjulgeolek.

Kandideerimine on avatud kuni: 20.06.2023.

Toimumise kuupäev
23. - 24. august 2023
Asukoht
Ballerup Super Arena, Ballerup Idrætsby 4 2750 Ballerup, Taani
Staatus
Registreerimine suletud
Registreeri

Kellele on üritus mõeldud?

Ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetehnoloogia ja küberjulgeoleku valdkonna tooteid ja teenuseid.

Mess pakub võimalusi luua kontakte kaitsetööstuse, tehniliste juhtumitöötajate ja DALO komandöride, Taani kaitse-​ ja ametiasutuste esindajate vahel.

Lisaks pakub mess ka võimalust luua kontakte teiste Euroopa riikide valitsuste esindajatega ning nende kaitse- ja hankeagentuuridega ning võrgustumise võimalusi teiste Taani ja välismaiste ettevõtetega.

Osalemistingimused

  • EAS katab stendipinna ülesehituse ja kujundamise kulud.
  • Ettevõtte osalustasu tasutakse otse Taani ürituste korraldaja partneritele: 505 EUR, pluss registreerimistasu ja käibemaks otse messi korraldajale.
  • Ettevõtted kannavad ka kõik oma reisi-​, majutus-​, kindlustus ja toitlustuskulud. Samuti jääb ettevõtete kohustuseks korraldada ja tasuda reklaammaterjalide ja näidiste transport Eestist Kopenhaagenisse ja tagasi. Soovitav on tõlkida eksponendi profiil inglise keelde. Täiendavat turundust, nähtavust ja brändingut saab tellida messikorraldajalt.
  • Ootame, et osalevad ettevõtted näitavad üles kõrget pühendumust ja edastavad õigeaegselt nõutud teabe ja materjalid seoses ühisstendi kujundamise ja eksponentide profiilide loomisega erinevates kanalites.
  • Olete oodatud kandideerima ühisstendile, kui teie ettevõttel on kaitsetehnoloogia või kübertehnoloogiaga seotud teenus või toode.
  • Osalejate arv on piiratud.
  • Sihtasutuse poolt üritusel osalemiseks tehtud kulu on ettevõtjale vähese tähtsusega abi (VTA). Infot ettevõtte VTA vaba jäägi ja osutatud abi kohta saab kontrollida koduleheküljel fin.ee/riigiabi. Antud üritusel osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Kontakt

Kontakt

Kristi Kivi Frimpong
ekspordinõunik (Taani)
Keeled: eesti keel, inglise keel, taani keel