Vaata peasisu

Rootsi Äriauhind 2015 kutsub osalema

EASi ja KredExi ühendasutus
3. september 2015
2 min

3. september 2015

Sel aastal juba kümnendat korda toimuv ettevõtluskonkurss ootab kandideerima Eesti ettevõtteid, kelle jaoks on oluline jätkusuutlik ja vastutustundlik ettevõtlus.     

Rootsi Äriauhinda antakse sel aastal välja neljas kategoorias, konkursi kulminatsiooniks on 20.oktoobril Kumus toimuv rahvusvaheline konverents.

Rootsi suursaadiku Anders Ljunggreni sõnul aitab konkurss ettevõtetel avada uusi ärivõimalusi nii Rootsis kui ka Eestis. Osalema on oodatud ka ettevõtted, kellel tänasel päeval ei ole Rootsiga mingit seost. ”Konkursil osaleminel loob ligipääsu uutele teadmistele ja uutesse võrgustikesse,” ütleb Ljunggren.

”Rootsi Äriauhind on konkurss, mis kahtlemata on andnud panuse majandussidemete arengule kahe riigi vahel ning aidanud kaasa üksteise paremale tundmaõppimisele,” kinnitab Ljunggren. ”Saatkonnal on suur au olla Rootsi Äriauhindade kaaskorraldaja.”

Sel aastal antakse preemiad välja neljas kategoorias:

• Parim jätkusuutlikult kasvav ettevõte;

• Parim sotsiaalselt vastutustundlik projekt;

• Aasta noor ettevõtja;

• Silmapaistev tehnoloogilise innovatsiooni projekt.

Kandideerima on oodatud kõik Eestis tegutsevad ettevõtted, mis on tegutsenud Eestis vähemalt 3 aastat. Kandideerimisavaldusi oodatakse 16. septembrini 2015 konkursi veebilehel: www.swedishbusinessawards.com.                    

Eelmisel aastal võitis jätkusuutliku kasvu auhinna Greencarrier Freight Services Estonia, sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtte preemia pälvis ISS Eesti ning aasta nooreks ettevõtjaks pärjati tarkvaraettevõtte ZeroTurnaround asutaja Jevgeni Kabanov.

Konkurssi korraldavad Rootsi Eksportnõukogu ja Rootsi Suursaatkond. Üritust toetavad Ericsson, kaitsetööstusettevõte Saab, EMT ja Elion, Rootsi Instituut, EAS ja Rootsi Kaubanduskoda.

Ettevõtluskonkurss Rootsi Äriauhind sai alguse 2006. aastal Leedust. Tänasel päeval ka Eestis ja Lätis toimuva konkursi eesmärk on lisaks kohalike ettevõtete tunnustamisele tõmmata ühiskonna tähelepanu vastutustundlikule arengusuunale ettevõtluses,  tõsta esile innovaatilisust  ja ühiskonda panustamise olulisust.

Lisainformatsioon:
Janar Sutt
Rootsi Eksportnõukogu Eesti esinduse juht
Tel.: +372 665 18 03, +372 566 071 59
e-mail: [email protected]   
www.swedishbusinessawards.com

Jaga postitust

Tagasi üles