Vaata peasisu

Pane oma ettevõte proovile Eesti suurimal ettevõtluskonkursil

EASi ja KredExi ühendasutus
15. juuni 2017
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ootavad kõiki ettevõtjaid osalema Eesti suurimal ettevõtluskonkursil Eesti Parimad Ettevõtted 2017, mis kulmineerub 5. oktoobril „Aasta ettevõte 2017“ autasustamisega. Kandideerimine lõppeb 30. juunil.

Aasta Ettevõte 2016 tiitli pälvinud puidutöötlemise tehnoloogia seadmeid projekteeriva ja valmistava masinaehitusettevõtte Hekotek AS juhi Heiki Einpauli hinnangul on riiklik tunnustus toonud tuntust ka väljapool sihtgruppi – puidutöötlemisettevõtteid. „Meie ettevõtte immateriaalne väärtus tõusis ja seda ka meie Rootsi omanike, börsiettevõtte Lifco AB juhtide silmis. Viimane väljendub Hekoteki enda juhtkonna varasemast veelgi suuremas otsustusvabaduses. Ja meile, eestlastele, maitseb igasugune vabadus alati. Kindlasti mõjus tiitel hästi meie kollektiivi sisekliimale, kõigil on hea tunne, kui peale lähedaste isegi konkurendid tubli töö eest õlale patsutavad,“ nentis Einpaul. „Kuigi ettevõtte edu aluseks on õnnestunud referentsid ja rahulolevad kliendid, annab riigi kõrgeim tunnustus teistsugust veendumust õigel teel olemisest ning indu veelgi julgemaid samme astuda,“ lisas Einpaul.

Ettevõtluskonkurss liidab endas kaks konkurssi:

  • Ettevõtluse Auhinda annab välja EAS. Selle konkursi raames selgitatakse 2017. aastal välja riigile enim kasu toonud ettevõtted viies valdkonnas: Aasta Uuendaja, Aasta Välisinvestor, Aasta Vastutustundlik Ettevõte, Aasta Piirkonna Ettevõte ja Aasta Eksportöör. Konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas ka pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis.
  • Konkurentsivõime edetabelit korraldab Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. Selle konkursi raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus ettevõtete majandusnäitajate põhjal. Lisaks valdkondlike edetabelite koostamisele selgitatakse parimad välja nii suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete kui ka mikroettevõtete arvestuses. Konkursi metoodika on välja töötatud Eesti Konjunktuurinstituudi poolt.

Kõiki ettevõtteid oodatakse endast märku andma ja kandideerima veebilehel www.ettevotluskonkurss.ee. Kandideerimine on avatud 30. juunini 2017.

Parimaid ettevõtteid auhinnatakse pidulikul auhinnagalal, mis tänavu toimub 5. oktoobril!

Lisainfo:
Liina Lemming
EASi Eesti Parimad Ettevõtted 2017 projektijuht
[email protected]
627 9741

Gerly Jostov
Kaubandus-tööstuskoja turundusdirektor
[email protected]
604 0088

 

 

 

Jaga postitust

Tagasi üles