Vaata peasisu

Osaleme koos Euroopa Innovatsiooninõukogu ja VKEde Rakendusametiga Latitude59 konverentsil ühisstendiga

EASi ja KredExi ühendasutus
28. aprill 2023
2 min

EASi ja Kredexi ühendasutus koostöös Euroopa Innovatsiooninõukogu ja VKEde Rakendusameti EISMEAga osaleb sel aastal ühisstendiga regiooni suurimal tehnoloogia-, ettevõtlus- ja innovatsiooniteemadele pühendatud konverentsil Latitude59. Järjekorras üheteistkümnes Latitude59 toimub 25.-26. mail Tallinna Kultuurikatlas ja annab iduettevõtetele ning era- ja avaliku sektori investoritele võimaluse tõsta enda nähtavust ja luua uusi ärikontakte. 

Euroopa Innovatsiooninõukogu ja VKEde rakendusamet EISMEA on üks suurimaid avaliku sektori investoreid, keskendudes turutühimikele ja pakkudes ettevõtetele pikaajalist omakapitaliinvesteeringut. Arvestuslikult investeerib EIC kuni 2027. aastani teadmus- ja tehnoloogiamahukatesse iduettevõtetesse  üle 10 miljardi euro. 

Latitude59 erinevates paneelides tutvustavad Euroopa Innovatsiooninõukogu (EIC) kui strateegilise vaatega avaliku riskikapitalifondi investeerimislahendusi nõukogu ja selle alla kuuluva investeerimisfondi juht Stéphane Ouaki ning EIC hindamispaneeli liikmena riskikapitalifondi SmartCap juhatuse liige Mari Vavulski. Eesti ettevõtetest astuvad ülesse nii varasema taotlemiskogemusega iduettevõtte PowerUP Energy Technologies kaasasutaja Ivar Kruusenberg kui ka innovaatilise plasmapõlemislahenduse väljaarendamiseks hiljuti Euroopa Innovatsiooninõukogust üle 10 miljoni suuruse investeeringu kaasanud ettevõte Efenco OÜ asutaja ja tegevjuht Kristjan Tiik.  

Latitude59 vältel on Euroopa Innovatsiooninõukogu ettevõtluskiirendi vastu huvi tundvatel iduettevõtetel võimalik saada nii esmast konsultatsiooni kui ka tagasisidet oma ettevõtluskiirendisse esitamisel olevale taotlusele EISMEA ja EASi esindajatelt.

Latitude59 programm ja piletid.

Registreerimine EIC ettevõtluskiirendi teemalisele lühikonsultatsioonile.

Rohkem infot → [email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles