Vaata peasisu

Latitude 59 pitching-võistlusel selgitatakse välja parima Aasia potentsiaaliga idufirma

EASi ja KredExi ühendasutus
3. mai 2023
1 min

EASi ja KredExi ühendasutus koostöös NordicNinja VC, Presidio Venturesi ja Samyang Chemical Corporationiga kutsub idufirmasid osalema Latitude59 raames toimuval pitching-võistlusel, et selgitada välja kõige suurema Aasia turgude potentsiaaliga Eesti idufirma.

Kui sul on vähemalt 5-liikmeline tiim ja otsid võimalusi laieneda Aasia turgudele, siis soovitame kindlasti end kirja panna. Osalema oodatakse just küpsemaid ja juba käivet tegevaid idufirmasid.

Aasias on väga erineva profiiliga turge aga need on kõik suured, kasvavad ning tohutu potentsiaaliga. Meie ekspordinõunikud ja eksperdid oskavad ettevõtteid õigele turule juhatada ning seal ka esimesed partnerid leida.

Pitching-võistluse võitja saab EASi poolt spetsiaalselt kohandatud nõustamis- ja mentorprogrammi vastavalt Jaapani, Lõuna-Korea ja Singapuri turgudele. Programm sisaldab nõustamist ja juhendamist nii EASi kui ka NordicNinja VC ja teiste partnerite ekspertide poolt. Samuti kahte piletit Singapuri innovatsioonikonverentsile SWITCH ning osaliselt sponsoreeritud ärireisi kahele inimesele Jaapanisse või Lõuna-Koreasse.

Täpsem programm lepitakse kokku võitjaga, võttes võimalikult palju arvesse võitnud ettevõtte profiili.

Registreerimistähtaeg on 12. mai.

Rohkem infot: https://eas.ee/events/pitchcompetitionlatitude59    

Jaga postitust

Tagasi üles