Vaata peasisu

Kutse foorumile „Ettevõtjate ja teadlaste koostöö: müüdid ja tegelikkus“

EASi ja KredExi ühendasutus
1. mai 2015
2 min

1. mai 2015

Kas olete mõelnud, millises seisus on ettevõtete ja ülikoolide koostöö Eestis? Mida teab teadlane ettevõtja muredest? Kuidas tõsta traditsiooniliste sektorite konkurentsivõimet? Kas teadlaste käes peitub lahendus? Kelle käes on Eesti majandusarengu võtmed – riigi, teadlase või ettevõtja?

Ettevõtete ja ülikoolide koostöö on jõudnud ristteele. Vaja on süsteemseid muutusi, kuhu panustaksid nii ettevõtjad, teadlased kui ka poliitikakujundajad, sest ettevõtete ja ülikoolide koostöös nähakse Eestis üht olulisimat võtit tardunud majandusarengu hoogustamiseks ning sotsiaalsete probleemide lahendamiseks.

Kuidas ja millises suunas edasi?

Kutsume kaasa mõtlema ja arutlema 8. mail 2015 Tartus, Physicumis toimuvale ettevõtlus-koostöö foorumile „Ettevõtjate ja teadlaste koostöö: müüdid ja tegelikkus.“

Üldlevinud müüte ja tulevikusuundi arutavad Eesti tuntud ettevõtjad ja ettevõtluskoostöö kogemusega teadlased, teiste hulgas Urmas Varblane, TÜ rahvusvahelise ettevõtluse professor, akadeemik, Hando Sutter, Eesti Energia juhatuse esimees, Tea Varrak, TTÜ innovatsiooni ja rahvusvaheliste suhete prorektor, Madis Võõras, EASi innovatsioonivaldkonna juht.

Toimub ka ettevõtluskoostöö minimess, kus tutvustatakse Eesti ülikoolide pakutavaid ettevõtjatele suunitletud koostöövõimalusi ja teenuseid.

Ürituse päevakava asub siin: http://tiny.cc/foorum
Registreerimine kuni 4.05 aadressil tips.eventzilla.net 

Lisainfo: [email protected]  737 6116, 525 0624.

Jaga postitust

Tagasi üles