Vaata peasisu

Konverentsiturismi koolitusseminar 16. veebruaril 2017

EASi ja KredExi ühendasutus
24. jaanuar 2017
1 min

Head konverentsiturismi professionaalid! Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskus ja Eesti Konverentsibüroo kutsuvad 16. veebruaril 2017 osalema konverentsiturismi koolitusseminaril.

Seekordsel seminaril on teemadeks kliendikontaktide loomine ja suhtlus kontaktüritustel, sotsiaalmeedia kasutamine konverentsivaldkonnas, jätkusuutlikud ja keskkonnasäästlikud lahendused konverentsikorralduses, trendid konverentsikorraldusfirmade ja konverentsikeskuste äris ning koostöö.

Seminari esinejad on kõik rahvusvaheliselt tunnustatud oma ala professionaalid, kes esinevad koolitustel üle maailma ja on samal ajal oma valdkonnas praktikud.

Seminar toimub Hilton Tallinn Park hotellis. Seminari töökeeleks on inglise keel, eestikeelset tõlget ei ole. Eesti Konverentsibüroo kodulehelt leiate konvererentsiturismi seminari programmi ja esinejate tutvustuse, samuti saab Eesti Konverentsibüroo kodulehel end seminarile registreerida.

Registreerimise tähtaeg on 8. veebruar 2017.

Koolituse osalemistasu on 70 eurot, mis sisaldab ühte koolituspäeva, koolitusmaterjale ning toitlustust vastavalt programmile. Osalemistasu arve saadab Eesti Konverentsibüroo. Arvele ei lisandu käibemaksu.

Koolitusseminari korraldamist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainfo: Gea Käsper, Eesti Konverentsibüroo, tel 645 0038, [email protected]

 

Jaga postitust

Tagasi üles