Vaata peasisu

Konverentsil on fookuses ettevõtete arenguseisakud

EASi ja KredExi ühendasutus
8. oktoober 2015
2 min

8.oktoober 2015

Tänasel, 8. oktoobril toimuval EASi autorikonverentsil  “Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine” on fookuses muutused, mida ettevõtted ärimudeleid uuendades või välisturgudel avanenud võimalusi kasutades läbi teevad. Samuti analüüsitakse maailmamajanduse trende ja nende mõju Eestile.

Konverentsi peaesineja on välisanalüütik Andreas Freytag Saksamaalt, kes teeb ettekande “Trends in Global Economic Governance – More Chances than Threats for Estonia?”, milles ta tutvustab trende maailmamajanduses ja nende mõju Eestile.

Sõna võtavad ka EASi juhatuse esimees Hanno Tomberg, kes arutleb teemal „Kas Eesti majanduses saab ka teisiti?“. EASi arenduskeskuse juht Tanel Rebane räägib aga sellest, millal ja miks tekivad ettevõtetel arenguseisakud.

Oma kogemusi jagavad veel Aasta Eksportöör 2015 nominent Valio Eesti AS, kelle ekspordidirektor Elar Ollik  kõneleb Valio ärimudeli muutmisest Itaalia turul. Aasta Uuendaja 2015 nominent Adcash OÜ asutaja ja juht Thomas Padovani esinebettekandega „Hydroponics or how Adcash succeeded in growing a global business from Estonia”. Välisettevõtete poolt jagab oma kogemust ka Ocean Visualsi juhatuse esimees Christian Testman, kes räägib teemal „Hyperspectral LiDAR technology for early detection of oil spills“.

Konverents „Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine“ toimub algusega kell 9:30 Tallinnas Noblessneri Valukojas (Tööstuse 48).

Rohkem infot konverentsi ning teiste ettevõtlusnädala ürituste kohta leiab aadressilt http://arhiiv.eas.ee/ettevotlusnadal  ning Facebook’ist www.facebook.com/ettevotlusnd

Jaga postitust

Tagasi üles