Vaata peasisu

Kingi aega – aasta läbi hea võimalus soetada turismiettevõtte kinkekaart

Piret Malv
14. veebruar 2022
1 min

Kampaanialeht kingiaega.puhkaeestis.ee on aktiivne läbi aasta, lisaks teeb turismiarenduskeskus enne tähtpäevi sellele keskkonnale reklaami.

Innustame kinkima asjade asemel elamusi. Iga Eesti inimene saab kampaanialehel vastavalt huvidele valida tegevusi, mida koos lähedastega ette võtta, ning mugavalt samas ka kinkekaardi soetada.

Turismiarenduskeskuse direktori Liina Maria Lepiku sõnul panustavad Eesti turismiettevõtted oma teenustega palju inimeste vaimse ja ka füüsilise tervise hoidmisse. „Aeg on ainus, mida kunagi tagasi ei saa, ning meie ettevõtete pakutavad mitmekesised elamused annavad küllaga inspiratsiooni koos aega veeta ja ühiseid häid mälestusi luua.“

Kampaaniakülg on üles ehitatud praktilisena, et iga kingiotsija jõuaks võimalikult kiiresti kõige sobivama elamuseni. Kingitusi saab otsida nii piirkonna kui ka elamuste kaupa, samuti vastavalt sellele, kellele on kingitus mõeldud. Ostetud kinkekaarti ei pea kasutama kohe, vaid saab tarbimist paindlikult edasi lükata.

Kampaanias osaleb sadu turismiettevõtteid kogu Eestist. Osa pakub elektroonilist kinkekaarti ise, osa kasutab EASi turismiarenduskeskuse välja töötatud makselahendust.

Kampaaniaga saab liituda läbi aasta. Selleks tuleb täita ankeet ja pärast seda lisatakse ettevõtte pakkumine. Kuidas täpselt, vaata: Kingi Aega kampaania (puhkaeestis.ee)

Jaga postitust

Tagasi üles