Vaata peasisu

Kesk-Läänemere programmi aastakonverents ootab osalema

EASi ja KredExi ühendasutus
4. mai 2015
2 min

4. mai 2015

Kesk-Läänemere programmi aastakonverents ootab osalema 19. mail Riias

Sellel aastal tähistab Interreg oma 25. tegutsemisaastat. Riias toimuva aastakonverentsi teema on “Konkreetsete tulemusteni: Interregi koostöö Kesk-Läänemere regioonis”.

Konverents pakub praktilisi teadmisi, kuidas luua tugevaid partnerlussuhteid piiriüleste projektide läbiviimiseks. Konverentsi esialgne kava on leitav: http://www.centralbaltic.eu/content/going-concrete-results-interreg-cooperation-central-baltic-region

Konverentsist on oodatud osa saama igaüks, kes huvitub piiriülesest koostööst ning Kesk-Läänemere programmist, sealjuures nii projektitaotlejad kui inimesed, kes töötavad selles vallas.

Konverents on osalejatele tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Huvilistel tasub ennast koheselt registreerida. Osalejad tasuvad ise oma reisi- ja majutuskulud. Konverentsist toimub ka videoülekanne.

Kesk-Läänemere programmi konsultatsioonipäev toimub 21. mai Tallinnas EASis

Võimalus registreeruda silmast-silma konsultatsioonile Kesk-Läänemere programmi sekretariaadi esindajatega, et arutada ja arendada kindlat projektiideed. Programmijuhid pakuvad 30-minutilist konsultatsiooni.

*Kesk-Läänemere programmi 2014-2020 teine taotlusvoor toimub 24.august-23.oktoober 2015. Lisainfo www.centralbaltic.eu

Lisaks konsultatsioonipäevale saab igapäevaselt infot ja eelnõustamisi EASis Kesk-Läänemere programmi infojuht Karit Kaasik´ult ([email protected]  +37255976353)

Jaga postitust

Tagasi üles