Vaata peasisu

Kasvuettevõtjate päev julgustab äri kasvatama

EASi ja KredExi ühendasutus
5. oktoober 2015
2 min

5. oktoober 2015

Täna avab üle-eestilise ettevõtlusnädala Kasvuettevõtjate päev, mis õpetab ja julgustab oma äri kasvatama.

EASi juhatuse liikme Indrek Kaju sõnul soovib EAS Kasvuettevõtjate päevaga julgustada ettevõtjaid laiemalt mõtlema ning omavahel kogemusi vahetama.

Telliskivi Loomelinnaku Vabal Laval toimuv üritus algab kell 11 ning selle juhatab sisse EASi juhatuse liige Indrek Kaju. Seejärel on võimalik kuulata ettekannet sündmuste ja trendide oma ärieduks ärakasutamisest USA firma Leapfrog esindajalt Derrick Mainsilt. Peeter Allik AS-ist Jalex räägib probleemidest, mida põhjustame klientidele ja Janek Pohla Tahe Outdoors AS-ist annab näpunäiteid välisfirmade ostmiseks.

Kasvuettevõtete arengupäev annab osalejatele ideid, teadmisi ja kontakte oma ettevõtte jätkuvaks kasvatamiseks. Töötubades lahendavad osalejad hoolikalt valitud kaasuseid ning mõtestavad, kuidas saadud uusi teadmisi oma ettevõtte kontekstis kasutada.

Rohkem infot Kasvuettevõtjate päeva ning teiste ettevõtlusnädala ürituste kohta leiab aadressilt http://arhiiv.eas.ee/ettevotlusnadal  ning Facebook’ist www.facebook.com/ettevotlusnd

Ettevõtlusnädala üritused toimuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Viljandis, Raplas, Valgas ja Võrus. Nädala eesmärgiks on tõsta ühiskonna ettevõtlusteadlikkust ning arendada ettevõtjate teadmisi.

Jaga postitust

Tagasi üles