Vaata peasisu Eesti Arengu Sihtasutuse, Euroopa Liit Euroopa struktuuri- ja investeerimisfondid ning Eesti Tuleviku Jaoks (EST)

Kasva suureks digitaliseerimisega

To digi or not to digi? Tutvu meie teenuste ja toetustega ning leia enda ettevõttele sobilik lahendus. Aitame Sul rakendada uusi oskuseid, aega võita ja protsesse lihtsustada.

Tark tööstus

Tööstuse digitaliseerimist mõistetakse tihti kui uue arvutiprogrammi või roboti kasutuselevõtmist, aga veel olulisem on targalt kasutada tehnoloogia abil korjatud andmeid. Nii on võimalik seniseid protsesse tõhusamaks muuta ehk vähendada kulusid ja uusi ärimudeleid luua ehk kasvatada tulusid. Digitaliseerimisega alustamisel on oluline kaardistada oma senistes protsessides nõrgad kohad ning leida neile tänapäevased tehnoloogilised lahendused, mis võimaldavad andmeid koguda, liigutada ning analüüsida automaatselt ja reaalajas. 

Loe lähemalt

Digitaliseerimise teenused ja toetused

Programm aitab tuvastada ettevõtte protsessid ja tarneahelad, mille optimeerimine avaldab enim mõju ettevõtte konkurentsivõimele. Tippkoolitajate ja mentori toel valmib ettevõtte strateegilise arendamise plaan koos digilahendusega ning teete esimesed sammud selle juurutamiseks.

Tutvu teenusega ja kandideeri

Toetame digipööret ettevõtetes ja meie eesmärk on edendada automatiseerimist ning digitaalsete tehnoloogiate ja robotite kasutuselevõttu.

Tutvu toetusega ja kandideeri

Küberturvalisuse taseme kaardistamise ja arendamise toetus, mille eesmärk on arendada Eesti väikese-​ ja keskmise suurusega ettevõtjate küberturvalisust.

Tutvu toetusega ja kandideeri

Kuidas aitab digitaliseerimine Sinu ettevõtet?

Uued oskused innovaatiliste protsesside rakendamiseks

Laienenud kontaktvõrgustik ja paranenud meeskonnatöö

Selged eesmärgid ettevõtte kasvuks ja arenguks

Tagasi üles