Vaata peasisu

Kandideeri STACC-i äriprotsesside analüütika suuna ettevõtluspartneriks

EASi ja KredExi ühendasutus
26. august 2016
1 min

Kutsume Eesti ettevõtteid kandideerima STACC-i äriprotsesside analüütika suuna ettevõtluspartneriks. Innovaatilise andmeanalüütika lahenduse abil viiakse koos teaduspartneritega läbi rakendusuuring ja töötatakse välja tööriistad, mille abil on võimalik muuta oma äriprotsessid efektiivsemaks.

Kandideerivalt partnerettevõttelt eeldame järgmist:

  • ettevõttes on äriprotsess, mille teostamise käigus on tekkinud vähemalt 6 kuud digitaalseid andmeid (s.t mitte paberkandjal) ja mille efektiivistamine loob teie ettevõttele olulist väärtust;
  • ettevõttel on sobiv meeskond koos projektijuhiga projekti teostamiseks;
  • ettevõtte projekti kestus on 6 kuud – 1 aasta;
  • ettevõttel on finantsvõimekus projekti teostamiseks.

Kandideerimiseks palume saata aadressile [email protected] teie ettevõtte lühitutvustus (kuni 10 lauset) ja ideed, mida sooviksite andmeanalüütika abil saavutada või äriprotsessi kirjeldus, mille efektiivsust sooviksite analüütika abil tõsta. Samuti palume lisada projektijuhi ja projektis osalejate CV-d. Kandideerimise tähtaeg on 16. september 2016.

Täpsema kandideerimise juhendi ja info leiate siit.

Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus (STACC) on EASi poolt rahastatud tehnoloogia arenduskeskus (TAK), mis aitab innovaatiliste andmeanalüütika tööriistade loomise abil tõsta ettevõtete tulusid ja/või vähendada kulusid.

Jaga postitust

Tagasi üles