Vaata peasisu

Kandideeri ärimentorprogrammi mentiiks!

EASi ja KredExi ühendasutus
5. september 2016
2 min

Ettevõtja, kui oled tegutsenud 1-3,5 aastat ja oled huvitatud oma ettevõtte edasiarendamisest, siis viimast nädalat saad kandideerida EAS Ärimentorprogrammi mentiiks.

EAS ootab sügisel algavasse ärimentorprogrammi kandideerima ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid. Ärimentorprogramm on mõeldud alustavate ettevõtjate edule ja kiiremale kasvule ning ekspordile kaasaaitamiseks. Kandideeri SIIN.

Ärimentorprogramm võimaldab Sul:

  • Saada endale koostööpartneriks kogenud mentori, kellega koos arutada läbi ettevõtte arenguplaanid ning teha olulisi otsuseid.
  • Läbida koos mentoriga hulgaliselt praktilisi töötubasid ärimudeli, müügi, tootearenduse jt alustava ettevõtja jaoks vajalikel teemadel, mida viivad läbi Eesti juhtivad nõustajad ja eksperdid.
  • Õppida edukate Eesti ettevõtete kogemustest ja saada ekspordinõu väliskonsultantidelt.
  • Kasvatada oma ärialast võrgustikku.


Sel sügisel algab programmi 13. hooaeg. Kokku on varasemalt programmi läbinud ca 500 alustavat ettevõtjat. EAS-i poolt läbi viidud võrdlusest selgus, et programmis osalenud ettevõtjad on saavutanud 3 korda suurema kasvu kui teised sarnased ettevõtted.

Varasemad osalejad ise on välja toonud, et mentorsuhte kaudu kogemuste jagamises ja üksteiselt õppimises peitub suur väärtus. ,,Programmi kaudu leidsime mitmeid mõttekaaslasi ja koostööpartnereid, samuti vahendasid mentorid väga olulisi kontakte, kellest on ettevõtte arengul väga palju abi olnud. Õppisime asju realistlikult hindama – nii aega, võimekust kui rahalist seisu“ (Marit Ilison, https://maritilison.com/).

EAS Ärimentorprogrammi võetakse sel hooajal vastu koguni 50 alustavat ettevõtjat. Kandideerimise tähtaeg on 16. september.

Programmi veebileht (kava ja tingimused): http://www.eas.ee/teenus/arimentorid/

Kandideeri SIIN

Programmi leht Facebookis: https://www.facebook.com/mentorprogramm

Programm on osalejatele tasuta!  Ärimentorprogrammi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Programmi viib ellu EAS koostöös BDA Consulting OÜ-ga.


Lisainfo:

Katrin Eha
Koordinaator
Tel: +372 627 9444
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles