Vaata peasisu

InnoBoost seminar tutvustas kolmikpöörde toetuseid ja teenuseid

EASi ja KredExi ühendasutus
3. aprill 2023
2 min

Märtsis kutsusime arendustegevusi tegevad ettevõtted hommikuseminarile, kus rääkisime meie ühendasutuse toetustest ja teenustest, mis saavad olla ettevõtetele abiks oma toote, teenuse või äriprotsesside järgmisele tasemel viimisel.

EASi ja KredExi ühendasutus pakub laia spektrit toetustest ja teenustest, mis toetavad ettevõtteid innovatsiooni, rohe- ja digipöörde tegemisel.

Tutvustasime erinevaid praegu avatud teenuseid nagu näiteks innovatsioonivõimekuse diagnostika, mille abil saab ettevõte ülevaate oma hetke innovatsioonitasemest ning personaalse tegevuskava ühendasutuse poolt pakutavatest teenustest ja toetustest, millega innovatsiooni arenguteel järgmisi samme astuda. Samuti anti osalejatele ülevaade peagi avatavatest teenustest nagu näiteks ESG ja kestlikkuse meistriklass, kus ettevõtted läbivad põhjaliku ja praktilise koolitusprogrammi vastutustundlikust ja kestlikust äri majandamisest.

Lisaks koolitusprogrammidele pakub EAS ka erinevaid ekspertteenuseid nagu intellektuaalomandi-alane strateegiline nõustamine ning tehnoloogialuure teenuseid. Viimase puhul on võimalik saada tehnoloogiate võrdlevaid analüüse oma valdkonnas arendussuundade paremaks valikuks.

Hommikuseminaril andsime ka ülevaate toetustest, mille abil oma arendus järgmisele tasemele viia. Tutvustatud said nii väiksemad arendus– ja innovatsiooniosakud, kui ka võimalus saada Euroopa tasemel rahastus ELi innovatsiooninõukogu kiirendi ehk EIC Acceleratori kohta.

Sellega tutvustatud toetuste ja teenuste nimekiri ei piirdu. Avasta, mida EASi ja KredExi ühendasutusel arendustegevusi tegevatele ettevõtetele veel on pakkuda. Video toimunud üritusest on leitav siit.

Head vaatamist ja ootame teid kontakti võtma.

Tiiu Treier
teemajuht

+372 627 9404
[email protected]
Keeled: eesti keel, inglise keel

Jaga postitust

Tagasi üles