Vaata peasisu

InnoBoost! Kõik innovatsiooni toetustest ja teenustest ühest kohast!

EASi ja KredExi ühendasutus
25. aprill 2024
2 min

Vahel võib tunduda, et Eestis pakutavaid toetuseid ja teenuseid, mis on mõeldud innovaatilisele ettevõtetele on mustmiljon ja samas jälle ei ole ka midagi. Ühest või teisest kanalist saab infot, et on avatud äge programm, mis just toetaks sinu ettevõtte teenuse või protsessiarendust, aga lähemal sisse vaatamisel selgub, et kas ettevõte pole sihtrühm või on hoopis tähtaeg juba taotluse esitamiseks möödunud.

Eesti innovatsioonitoetuste ja – teenuste maastik võib tõesti kirju tunduda. Peale selle, et olemas on erinevaid organisatsioone, kes innovatsiooni lõkkele puhumiseks tegevusi teevad, on nende sees veel terve võimaluste maailm, milles orienteerumine on omakorda keeruline.

InnoBoost ongi seda sorti formaat, kus soovime just innovatsioonile suunatud võimaluste osas oma klientidele elu lihtsamaks teha.

InnoBoost on seminar, kus võtame kompaktselt kokku kõik Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse innovatsiooni edendamiseks mõeldud toestused ja teenused. Räägime neist, mis on avatud ja räägime neist, mis peagi avatud saavad.

Seminari raames saavad osalejad kiire ülevaate, kellel ja millistel tingimustel on võimalus innovatsiooni edendavatest teenustest ja toetustest osa võtta ning ka vastuse ‘miks?’ küsimusele. Ehk miks peaks osa võtma ja millist muutust nende võimaluste kasutamine ettevõttes esile kutsuksid.

Sellel aastal toimus InnoBoost seminar Rohelise Laine kõrvalüritusena. Seetõttu tõime rohkem fookusesse rohepöörde tegemist aitavad võimalused. Meil on hea meel, et meiega liitus seekord ka Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Rohetiiger, kes samuti andsid ülevaate, kuidas nad saavad ettevõttetele toeks ja abiks olla.

Kahju, et ei saanud osaleda? Pole muret. Salvestasime selle ürituse. Videod leiad SIIT. Aga ära pikalt oota järele vaatamisega! Väga paljudel teenustel ja toetustel on taotlemise ja kandideerimise tähtajad. Ja küll on kahju, kui tagantjärgi avastad, et mõne hea ja kasuliku teenuse või toetuse tähtaeg on juba selja taga!

Ja kui sul on küsimusi või on abi vaja selles innovatsioonivõimaluste maastikul orienteerumisel, siis [email protected] on sulle alati abiks.

Jaga postitust

Tagasi üles