Vaata peasisu

ICT Week 2015 programmi lisandus tippesinejaid

EASi ja KredExi ühendasutus
28. aprill 2015
4 min

28. aprill 2015

Mitmed tippesinejad on kinnitanud oma osalemist järjekorras teisel IT ja kommunikatsioonivaldkonna teemanädalal ICT Week, mis toimub 8.-15. maini Tallinnas. Esinejate nimekirjas on Carlo Ratti, David Traub, Paul Bragiel, Axelle Lemaire, Thea Tsulukiani, Dmytro Shymkiv, aga ka tööstusettevõtete nagu ABB Automation GmbH ja Bosch Software Innovations GmbH tippjuhid. Lisaks astuvad üles Eesti IKT valdkonna gurud ja eestvedajad, teatas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS).

Tallinna e-valitsemise konverentsi esinejate nimekirjas on Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves, Prantsusmaa digitaalvaldkonna minister Axelle Lemaire, Gruusia justiitsminister Thea Tsulukiani ning Ukraina presidendi administratsiooni asejuht Dmytro Shymkiv, kes vastutab ka Ukraina haldus-, sotsiaal- ja majandusreformide eest.

Nordic Digital Day peakõneleja on Massachusetts Institute of Technology (MIT) Senseable City Labi direktor ja ettevõtte Carlo Ratti Associati asutaja Carlo Ratti, kes keskendub sensorite ja portatiivse elektroonika kasvavale kasutamisele viimastel aastatel. Rahvusvaheliselt tunnustatud ekspert Ratti kureerib Expo Milano 2015 “Future Food Districti”.

Epiphany Film Fundi kaasasutaja David Traub esineb sõnavõtuga Latitude59-l 14. mail. Traubil on enam kui 30 aastat kogemust mängufilmide, digitaalmeedia toodete ning mängude tegemisel, samuti on ta pannud õla alla ettevõtlussektori tegemistele. Latitude59-l esinevad ka i/o Venturesi kaasasutaja Paul Bragiel, Michael Jackson Mangrove Capital Partnersist, Rimac Automobili looja Mate Rimac, Indiegogo director Anastasia Emmanuel ja paljud teised.

—ABB ja Boschi tippjuhid sündmusel “Industry 4.0 in Practice”—

Eesti IKT ettevõtjaid ja Saksa tööstusliidreid kokku tooval konverentsil “Industry 4.0 in Practice” esinevad ABB Automation GmbH PresidentDaniel Huber, Bosch Software Innovations GmbH juhatuse esimees Rainer Kallenbach, prof. dr. André Ludwig Kuehne Logistics Universityst ja mitmed teised.

Konverentsil “Interneti Päev 2015”, mille peamine idee on tuua kokku Eesti interneti ja kogukonna entusiastid, esinevad Eesti Infotehnoloogia Kolledži õppejõud Linnar Viik, Fortumo OÜ asutaja Rain Rannu, mõtleja ja esseist Valdur Mikita, Advokaadibüroo Sorainen partner, vandeadvokaat Carri Ginter, Siseministeeriumi sisejulgeoleku asekantsler Erkki Koort, Eesti Arengufondi majandusekspert Kristjan Lepikjpt.

Strateegilise IT juhtimise konverentsil NET/WÕRK esinevad Arengufondi IKT valdkonnajuht Raul Ennus, Levira juhatuse esimees MartEinpalu, Eesti Energia IT-juht Agnes Roos, Tallinki IT-juht Tõnu Liik, Kühne + Nagel AS Tallinna IT keskuse juht Mart Ambur jpt.

ICT Week 2015 on piirkonna üks tähtsamaid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia teemanädalaid, mille keskmes on e-valitsemine ja e-residentsus, roheline IT, nutitööstus, finantstehnoloogia, riistvara areng ja muud teemad. Nädal pakub rea põnevaid sündmusi nii avaliku- kui ka ettevõtlussektori kaasamisel ja mis toob kokku ettevõtjad, investorid, IT-ala profid, valitsussektori otsustajad ja poliitika kujundajad üle maailma.

—Programm: Garage48, Latitude59 ja palju muud—

ICT Week 2015 programmi, esinejate, meelelahutusliku programmi ja muuga saab tutvuda spetsiaalsel veebilehel ictweek.eu. Programmi kuuluvad sündmused nagu iduettevõtete võistlus Garage48, IT juhtimise konverents “NET/WÕRK”, Innovation Norway korraldatav Norra-Eesti seminar rohelise IT teemal ja väärtusahelate efektiivsuse parandamisele keskenduv konverents Industry 4.0 in Practice. Tallinna e-valitsemise konverents 2015 keskendub e-valitsemise hetkeolukorrale, Põhjamaade IKT valdkonna innovatsioonist ja reformidest räägib The Nordic Digital Day ning LEAP aitab idufirmadel valmistuda arenguhüppeks. ICT Week 2015 toimub FinanceEstonia rahvusvaheline foorum ning Enterprise Europe Networki üritus “Smart Industry 4.0”. Guardtime korraldab seminari Eesti küberturvalisuse pädevusest ning Latitude59 on traditsiooniline Põhja- ja Baltimaade start-upide konverents. Meelelahutusliku poole peasündmused on IKT Nädala galaja lõpupidu “Rock IT”.

Jaga postitust

Tagasi üles