Vaata peasisu

Visit Estonia valdkonnajuht juhib Euroopa Turismikomisjoni Turundusgruppi

EASi ja KredExi ühendasutus
4. juuni 2021
2 min
Turismiarenduskeskuse turismiturunduse valdkonnajuht Heili Klandorf-Järvsoo valiti 2021. a 2. juunil Portugalis toimunud Euroopa Turismikomisjoni Turundusgrupi (ETC MKG) kohtumisel järgnevaks kaheks aastaks turundusgrupi esimeheks. Grupi ülesanne on muuhulgas Euroopa turuosa suurendamine ülemaailmses turismis ning organisatsiooni kuuluvate Euroopa riikide kui turismisihtkohtade individuaalse ja kollektiivse konkurentsivõime tugevdamine.
„Ma olen väga tänulik usalduse eest ning püüan olla turundusgrupi täidesaatvale üksusele heaks partneriks ning aidata oma teadmistega nii nagu oskan. Ennekõike pean seda aga suureks tunnustuseks EASi turismiarenduskeskuse (välisturgudel Visit Estonia) meeskonnale, kelle viimaste aastate tegemised on ilmselt hästi silma torganud. See tähendab, et meie turunduspädevust, -teadmisi, -leidlikkust ning -tegevusi hinnatakse kõrgelt ja just see on minule kui selle valdkonna juhile Eestis äärmiselt rõõmustav,“ kommenteeris Klandorf-Järvsoo.
„Heili ja Visit Estonia turundusmeeskond on olnud aastaid Euroopa Turismikomisjoni Turundusgrupi väga aktiivne liige. Heili nimetamine Turundusgrupi esimeheks on loomulik samm edasi. Olen veendunud, et Heili mitmekesine töökogemus lisab Euroopa Turismikomisjoni tegevustele suurt väärtust ning anname Heili juhtimisel endast parima Euroopa reisimise ja turismi taaskäivitamisel,“ ütles Miguel Gallego, ETC täidesaatva üksuse turundus- ja kommunikatsioonijuht.
ETC Turundusgrupi aseesimeheks valiti Maria Elena Rossi, kes on Itaalia riikliku turismiagentuuri (Agenzia Nazionale Turismo of Italy) turunduse ja müügiedenduse direktor.
ETC on 1948. aastal loodud ainulaadne turismivaldkonnas tegutsev ühendus, mis esindab Euroopa riikide riiklikke turismiorganisatsioone. ETCsse kuulub 32 täisliiget ehk riiklikku turismiorganisatsiooni ja 15 turismiga seotud assotsieerunud liiget. Eesti on Euroopa Turismikomisjoni liige alates 1998. aastast.

Jaga postitust

Tagasi üles