Vaata peasisu

EXPO paviljonile otsitakse ekspositsiooni ehitajat

EASi ja KredExi ühendasutus
13. veebruar 2015
2 min

13. veebruar 2015

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) otsib partnerit Eesti paviljoni ekspositsiooni ehitamiseks. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 2. märts.

EXPO projektijuhi Andres Kase sõnul on välja kuulutatud hanke eesmärgiks leida ettevõte, kes seab üles ja hooldab paviljoni sisu ehk näitust. „Lisaks ekspositsiooni ehitamisele on partneri ülesandeks tagada vajaliku materjali ja tehnika Itaaliasse kohale viimine. Näiteks on vaja paigaldada mööbel, tehnika, energiakiiged ja kiiking. Lisaks tuleb teostada hooldustöid ja tagada esemete transport. Maailmanäituse lõppedes tuleb kogu ekspositsioon ka maha võtta ja Eestisse tuua,“ selgitas Kask.

Kask lisas, et väljavalitud ettevõte peab osutama teenust EXPO jooksul ehk maist kuni oktoobri lõpuni. Hanke eeldatav maksumus on 400 000 eurot.Hanke dokumendid leiab siit https://riigihanked.riik.ee/register/hange/159117

Tänaseks on alustatud paviljoni ehitustöödega, samuti peetakse läbirääkimisi EXPO-l osalevate Eesti ettevõtetega ja sisustatakse kuuekuulist programmi.

Maailmanäitus EXPO Milano 2015 toimub 1. maist kuni 31. oktoobrini2015. Eesti osaleb näitusel iseehitatud paviljoniga, mille tutvustavat videot näeb siit https://www.youtube.com/watch?v=GWv3dpMrfu4&feature=share

Jaga postitust