Vaata peasisu

Ettevõtlusnädalal toimub esimest korda avatud ettevõtete päev

EASi ja KredExi ühendasutus
18. september 2018
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) korraldab koostöös maakondlike arenduskeskuste, Eesti Leader Liidu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Eesti Tööandjate Keskliidu ja Eesti Töötukassaga 2. oktoobril esimest korda üle-eestilise avatud ettevõtete päeva, mille käigus avavad paljud Eesti ettevõtted ukse oma telgitagustesse, tutvustavad oma sünnilugu, tänast töörütmi ja tulevikuplaane.

„Avatud ettevõtete päeval saavad külastajad näha, kes on need inimesed ettevõtte nime taga ja kuidas nad tagavad ettevõtte igapäevase tegutsemise. Loodetavasti saab nii mõnigi avatud ettevõtete päeva külastaja ka inspiratsiooni oma ettevõtte loomiseks,“ ütles EASi ettevõtluse keskuse direktor Tanel Rebane

Tänase päeva seisuga on võimalik avatud ettevõtete päeval külastada 64 ettevõtet, kuid ettevõtted saavad veel 25. septembrini ennast kirja panna. Osalevaid ettevõtteid on kõigist Eesti maakondadest, näiteks saab Pärnumaal tutvuda tekstiilitootmisega tegeleva AS Wendre käekäiguga ning Hiiumaal näha, kuidas käib plastiktoodete valmistamine ASis Dagoplast.

Oma uksed avab ka eelmise aasta parim ettevõte, lennukite hooldamisega tegelev Magnetic MRO. „Meie sinised angaarid on kui uksed põnevasse globaalsesse lennundusmaailma, mida vähesed eestlased on näinud. Avatud ettevõtete päev annab meile suurepärase võimaluse avadagi need uksed laiemale avalikkusele ja tutvustada, mis tegelikult toimub meie Tallinna Lennujaamas asuvates suurtes sinistes angaarides,” sõnas Magnetic MRO tegevjuht Risto Mäeots. „Näitame külalistele, kuidas meie tublid töötajad hooldavad lennukeid ning tagavad iga lennureisija ohutuse.”

Vaata, millised ettevõtted sinu maakonnas oma uksed avavad: http://www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/kulastajale/

Jaga postitust

Tagasi üles