Vaata peasisu

Ettevõtluskonkursile kandideerimise tähtaeg on juba homme!

EASi ja KredExi ühendasutus
29. juuni 2015
2 min

29. juuni 2015

Kuni 30. juunini on veel võimalus kandideerida Eesti suurimal ettevõtluskonkursil, kus selgitakse välja tublimad ettevõtted erinevates kategooriates ja valitakse Aasta Ettevõte 2015. Ettevõtluskonkurssi veavad kolm organisatsiooni: EAS, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Tööandjate Keskliit. Parimad auhinnatakse oktoobris toimuval pidulikul auhinnagalal, millest tehakse otseülekanne televisioonis.

Tänaseks on kandideerinud ligi 370 Eesti ettevõtet. Aasta aastalt on konkursil osalejate arv kasvanud ning juurde on tulnud just keskmiseid ja väikeettevõtteid. Eelmise aasta võitja Top Marine juhi Andry Prodeli sõnul suurenes huvi nende ettevõtte ja tegevusvaldkonna vastu pärast konkurssi oluliselt. „Meie poole on pöördunud mitmed partnerid ja teinud ettepaneku edasiseks koostööks. See ongi konkursi suurim väärtus. Meie võitu on märgatud ning see on avanud meile uusi uksi,“ ütles Prodel.

Ettevõtluskonkurss sisaldab endas kahte konkurssi:

1. Konkurentsivõime edetabel, mida korraldavad Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Tööandjate Keskliit. Selle konkursi raames koostatakse ettevõtete paremusjärjestus, selgitatakse välja konkurentsivõimelisim suurettevõte, väike- ja kesk ning mikroettevõte. Lisaks koostatakse edetabelid valdkonniti.

2. Ettevõtluse Auhinda annab välja EAS. Selle konkursi raames selgitatakse välja riigile enim kasu toonud ettevõtted viies valdkonnas: aasta uuendaja, aasta välisinvestor, aasta vastutustundlik ettevõte, aasta piirkonna ettevõte ja aasta eksportöör.

Ettevõtted saavad endast märku anda ja kandideerida veebilehel www.ettevotluskonkurss.ee
kuni 30. juunini 2015.

Konkursi eesmärgiks on väärtustada ettevõtlikkust ning tunnustada parimaid Eesti
ettevõtteid.

Jaga postitust

Tagasi üles