Tunnustame kõrge lennuga Eesti ettevõtteid!

EAS, Tööandjad, Kaasrahastanud Euroopa Liit, Eesti tuleviku heaks

Kandideerimine on lõppenud

Selleks aastaks on “Ettevõtluse auhinna” konkursile kandideerimine lõppenud. Täname südamest kõiki ettevõtteid, kes meiega oma lugu jagasid!

Esiviisikusse jõudnud ettevõtted selguvad juuli neljandal nädalal. Top 5 ettevõtetega lepivad kategooriajuhid kokku külastused, mis toimuvad perioodil 29. juuli – 16. august.

 

Seejärel selgitatakse välja kategooria kolm nominenti, kes esitatakse kategooria võitja väljavalimiseks konkursi žüriile.  Kategooriate nominendid avalikustame oktoobri esimesel nädalal, kategooriate võitjad selguvad oktoobri neljandal nädalal.

 

Auhinnagala, kus antakse võitjatele üle auhinnad ning selgub aasta ettevõte, toimub 2. novembril.

Ettevõtluse auhind

Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse ning Eesti Tööandjate Keskliidu poolt korraldatav Eesti pikima ajalooga ettevõtluskonkurss toimub tänavu 29. korda. „Ettevõtluse auhind“ on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtetele.

Konkursil tunnustame silmapaistvaid, leidlikke ja nutikaid Eesti ettevõtteid, kelle järjepidev töö on toonud edu nii ettevõttele, selle töötajatele kui ka laiemalt meie riigile. Võtame aja, et tehtut kokku võtta ja tunnustame ettevõtteid ning nende töötajaid.

 

Kuidas selgub aasta ettevõte?

Lisaks “Ettevõtluse auhinna” konkursile toimus paralleelselt Eesti Kaubandus-Tööstuskoja konkurentsivõime edetabeli konkurss. Kahe konkursi parimatest valitakse “Aasta ettevõte 2024”. Tiitli võitja selgub 2. novembril toimuval pidulikul auhinnagalal.

Miks konkursil kandideerida?

Konkursil osalemisega saavad ettevõtted majandusliku edu kõrval esile tuua oma silmapaistvaid lahendusi ja kasutusele võetud uuendusi. Tiitel on aidanud suurendada konkursi võitnud ettevõtete usaldusväärsust potentsiaalsete partnerite silmis ning edendanud nende välissuhteid. Varasemad osalejad on ka rõõmuga tõdenud, et konkursil osalemine on aidanud  töötajaid tunnustada ning on muutnud neid tööandjana atraktiivsemaks.  

Kui oled aga enda tööandja üle uhke või tead ettevõtet, kelle tegevust tuleks kindlasti teistele eeskujuks tuua, on võimalik tublid tegijad esile tõsta läbi nende nomineerimise. Nomineerimisega kaasneb  hea tunne, et oled andnud oma positiivse panuse väärilise ettevõtte eduloos!   

 

Konkursil osalemisega kaasneb avalik tunnustus ja positiivne meedia tähelepanu.

Kategooriad

Kandideerimine ja nomineerimine toimus sel aastal 7 erinevas kategoorias. 

Tööstuse digitaliseerija 2024

Tunnustame Eesti ettevõtteid, kes on läbi automatiseerimise, digitaliseerimise või robotite kasutuselevõtu saavutanud olulise protsessi- ja organisatsiooniinnovatsiooni,  tehnoloogiamahukuse, tootlikkuse, jätkusuutlikkuse ja konkurentsieelise. 

Loe edasi

Eksportöör 2024

Tunnustame nutikaid, lisandväärtust loovaid ja edukalt eksporti kasvatavaid Eesti ettevõtteid.

Loe edasi

Innovaator 2024

Tunnustame innovaatilisi Eesti ettevõtteid, kes on ellu viinud või turule toonud märkimisväärse uuenduse, mis pakub klientidele või ühiskonnale olulist väärtust ning kes investeerivad oma müügitulu teadus-, arendus- ja innovatsioonitegevustesse.   

Loe edasi

Välisinvestor 2024

Tunnustame Eestis edukalt tegutsevaid välisinvestoreid. 

Loe edasi

Kestlikkuse edendaja 2024

Tunnustada Eesti ettevõtteid, kes pööravad ettevõtteüleselt tähelepanu kestlikule arengule.  

Loe edasi

Turismiedendaja 2024

Tunnustame ettevõtteid, kes panustavad Eesti turismimajandusse läbi atraktiivsete turismiteenuste ja -toodete ning aitavad kaasa Eesti kui turismisihtkoha kiiremale arengule ja laiemale tuntusele. 

Loe edasi

Pereettevõte 2024

Tunnustame ettevõtteid, kes on läbi perekeskse juhtimise ja valitsemise panustanud jätkusuutlikult Eesti majandusse, ühiskondlikku arengusse ning ettevõtjaliku meelelaadi kasvatamisse noorte hulgas. 

 

Loe edasi