Tunnustame kõrge lennuga Eesti ettevõtteid!

EAS, Tööandjad, Kaasrahastanud Euroopa Liit, Eesti tuleviku heaks

Ettevõtluse auhind

EASi ja KredExi ühendasutuse ning Eesti Tööandjate Keskliidu poolt korraldatav Eesti pikima ajalooga ettevõtluskonkurss toimub tänavu 29. korda. „Ettevõtluse auhind“ on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtetele.

Konkursil tunnustame silmapaistvaid, leidlikke ja nutikaid Eesti ettevõtteid, kelle järjepidev töö on toonud edu nii ettevõttele, selle töötajatele kui ka laiemalt meie riigile. Võtame aja, et tehtut kokku võtta ja tunnustame ettevõtteid ning nende töötajaid.

 

Innustame kandideerima kõiki ettevõtteid, kelle lugu ja pingutused võiksid olla eeskujuks ja inspiratsiooniks ka teistele!

 

Konkursi avame uuesti mais 2024, kuid juba praegu on võimalik anda märku oma huvist konkursil kandideerida ja ka teisi ettevõtteid nomineerida. Vaata täpsemalt.

Kuidas selgus aasta ettevõte?

Lisaks “Ettevõtluse auhinna” konkursile toimus paralleelselt Eesti Kaubandus-Tööstuskoja konkurentsivõime edetabeli konkurss. Kahe konkursi parimatest valitakse “Aasta ettevõte 2024”.

Miks konkursil kandideerida?

Konkursil osalemisega saavad ettevõtted majandusliku edu kõrval esile tuua oma silmapaistvaid lahendusi ja kasutusele võetud uuendusi. Tiitel on aidanud suurendada konkursi võitnud ettevõtete usaldusväärsust potentsiaalsete partnerite silmis ning edendanud nende välissuhteid. Varasemad osalejad on ka rõõmuga tõdenud, et konkursil osalemine on aidanud  töötajaid tunnustada ning on muutnud neid tööandjana atraktiivsemaks. Konkursil osalemisega kaasneb avalik tunnustus ja positiivne meedia tähelepanu.

Nominendid ja võitjad

Kandideerimine ja nomineerimine toimus 2023. aastal järgmistes kategooriates. Nimekirjast leiate esikolmikusse pääsenud ettevõtted ja kategooriate võitjad, kes olid ühtlasi aasta ettevõtte nominendid.

Eksportöör 2023

Nominendid:
Dipperfox OÜ
HORIZON Tselluloosi ja Paberi AS
Silen OÜ

Võitja: Silen OÜ

Innovaator 2023

Nominendid:
Cybernetica AS
Icosagen Cell Factory OÜ
R8 Technologies OÜ

Võitja: Icosagen Cell Factory OÜ

Välisinvestor 2023

Nominendid:
FLIR Systems Estonia OÜ
HHLA TK Estonia AS
Riverty Tech OÜ

Võitja: FLIR Systems Estonia OÜ

Kestlik ettevõte 2023

Nominendid:
A. Le Coq AS
Foxway OÜ
Thermory AS

Võitja: A. Le Coq AS

Turismiedendaja 2023

Nominendid:
180 OÜ
HMP Hotellid OÜ (Radisson Collection Hotel)
Tallinna Sadam AS (Kruiisiterminal)

Võitja: HMP Hotellid OÜ 

Pereettevõte 2023

Nominendid:
Cronimet Nordic OÜ
Kodu Kuubis OÜ
MRPEasy OÜ

Võitja: MRPEasy OÜ