Vaata peasisu

Ekspordile ja tootearendusele hoogu juurde!

EASi ja KredExi ühendasutus
16. oktoober 2017
1 min

EASi ekspordi- ja tootearenduse lühikoolitustel on sel sügisel osalenud juba üle 90 Eesti ettevõtte. Aasta lõpuni on kavas veel 17 koolitust Tallinnas ja Tartus. Registreeri kohe.

Koolitustel keskendume klientide leidmisele välisturul ja toote kohandamisele turunõuetele vastavaks. Räägime, kuidas e-kaubanduses ellu jääda ja kuidas sotsiaalmeedia ja koduleht enda jaoks parimal moel tööle panna. Tootearenduses vaatame, millest alustada, kuidas sihte seada ja protsessi juhtida. Samuti uurime koos, millised on ettevõtte võimalused tootmise digitaliseerimiseks. Koolituste teoreetilist osa toetab suure teemakohase kogemusega praktik.

Sihtgrupiks on ettevõtted, mis on vähemalt kolm aastat tegutsenud ning soovivad oma toodete või teenustega jõuda rahvusvahelistele turgudele. Osalema on oodatud nii omanikud, juhid kui ka spetsialistid.

Koolituste läbiviimisel on EASi partneriteks Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Marketingi Instituut.

Osalemistasu on ekspordi valdkonna koolitustel 50 eurot osaleja kohta ning tootearenduse valdkonna koolituste puhul 30 eurot osaleja kohta. Osalemistasule lisandub käibemaks.

Teenust kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.
Lisainfo ja registreerumine:

https://www.eas.ee/ekspordivaldkonna-koolitused

Jaga postitust

Tagasi üles