Vaata peasisu

Eesti tervisesektori ettevõtted osalevad Dubais ärimessil

EASi ja KredExi ühendasutus
31. jaanuar 2023
2 min

EASi ja KredExi ühendasutus koostöös Tehnopoli juhitud Connected Health klastriga viis kümme ettevõtet Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele tervishoiu messile Arab Health 2023, mis toimub 30. jaanuarist 2. veebruarini Dubais.

Araabia Ühendemiraatides kohapeal tegutsev ja Eesti ettevõtteid nõustav EASi ekspordinõunik Ege Devon ütles, et sellel messil osaletakse ühisstendiga esmakordselt, kuid kogu regioonis on tervishoiu sektor väga kiiresti arenev. „Meie ühisstendil on esindatud väga erinevaid lahendused alates digitaalsest peavalukliinikust ja allergiavastasest seadmetest kuni laste vaimset tervist toetava mängu ja erinevate diagnostikavahenditeni. Neil kõigil on rahvusvaheline potentsiaal,“ sõnas Devon.

Icosageni turundusjuhi Karl Mummi sõnul on nende eesmärk messil leida uusi ärikontakte ja paremini mõista Araabia Ühendemiraatide tervishoiusektori turu vajadusi. „Esitleme oma firma diagnostilisi rekombinantseid valke ja antikehi ning hoolimata tihedast konkurentsist on meie tehnoloogiad ja tootmisvõimekused kindlasti konkurentsivõimelised. Me usume, et EASiga Arab Health 2023 messil osalemine on oluline samm meie äri laienemisel ühendemiraatide tervishoiusektori turule, millesse on viimastel aastatel oluliselt investeeritud,“ rääkis Mumm.

Connected Health klastri ja Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkonna juht Piret Hirv ütles, et klaster toetab oma liikmeid innovatsiooni loomisel ning ettevõtete eesmärke olla Lähis-Ida turul nähtavamad. „Antud piirkond annab võimaluse uudseid lahendusi testida ja parandada inimeste tervist suuremal skaalal,“ lisas Hirv.

Arab Health 2023 ühisstendil osalevad: Dermtest OÜ, Better Medicine OÜ, Icosagen AS, Goodpoint Chemicals OÜ, Bioatlas OÜ, Triumf Research OÜ, Activate Health OÜ, Migrevention OÜ, Cognuse OÜ ja Respiray OÜ. Dubais toimuvale messile oodatakse üle 50 000 osaleja rohkem kui 70 riigist.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Jaga postitust

Tagasi üles