Vaata peasisu

Eesti olulisim tehnoloogiakonverents Latitude59 arutleb tehisintellekti, virtuaalse reaalsuse ja virtuaalse riigi teemadel

EASi ja KredExi ühendasutus
5. jaanuar 2016
1 min

Kevadel toimuv Latitude59 toob Eestisse tehnoloogiamaailma suured nimed ja põnevaimad startup´id. 2016. aasta konverentsi põhiteemadeks on tehisintellekt, virtuaalne reaalsus ja virtuaalne riik.

Kuni selle aasta lõpuni on Latitude59 piletid saadaval erihinnaga 59 eurot, jaanuarist kasvab hind 159-le eurole.

Konverentsile ootame 1500 ettevõtjat ja innovaatorit. Teiste seas on kohal näiteks tehnoloogiagigandid Google ja IBM. IBM tutvustab Eestis oma tehisintellekti projekti Watson. See on tehnoloogiaplatvorm, mis suudab vastata keerulistele, loomulikus keeles esitatud küsimustele. Tegu on masinõppe lahendusega, mis on võimeline analüüsima suurt hulka struktureerimata andmeid.

Teiseks oluliseks teemaks 2016. aasta Latitude59-l on Eesti e-Residentsus ja sellel põhineva teenusteringi laiendamine. Mullusel Latitude59-l avalikkuse ette toodud e-Residentsus on maailma esimene valitsus-startup, mis on praeguseks laienenud 7500 kasutajani. e-Residentsuse programmi eesmärk on jõuda aastaks 2025 kümne miljoni e-residendini.

Startup´id saavad Latitude59-l oma tooteid, teenuseid ja lahendusi esitleda spetsiaalsel demoalal, mis annab võimaluse särada 59-l valitud startup´il.

Samuti toimub konverentsi raames pitching võistlus, kus 10 parimat saavad esitleda enda äriideed kõrgetasemelisele žüriile.

Lisainfo ja piletid on saadaval konverentsi kodulehel www.latitude59.ee.

Latitude59 toimub 31. mail kuni 1. juunil Tallinnas.

Jaga postitust

Tagasi üles