Vaata peasisu

Eesti meditsiini-idu Nanordica Medical OÜ on kaasanud Euroopa Innovatsiooninõukogust üle €2.4 miljoni suuruse toetuse

EASi ja KredExi ühendasutus
24. oktoober 2022
1 min

Euroopa Innovatsiooninõukogu ettevõtluskiirendi EIC Accelerator rahastab suure kasvupotentsiaaliga (idu-)ettevõtteid. Viimasest taotlusvoorust toetati €396.7 mln ulatuses kokku 75 süvatehnoloogia ettevõtte toote- ja teenusearendust.

Eesti meditsiini-idu Nanordica Medical OÜ on välja arendanud nano-osakeste antibakteriaalseid omadusi ära kasutava sideme, millega on võimalik lahendada bakterinakkuse probleem haavaravis. Euroopa Innovatsiooninõukogu poolt eraldatud toetus aitab ettevõtetel uudse tehnoloogia kommertsialiseerida ja anti-bakteriaalsed haavaravisidemed turule tuua.

Ettevõtluskiirendi EIC Accelerator toetab idu- ja kasvufaasis olevaid süvatehnoloogia – deep tech – ettevõtteid, mida erakapital ei ole veel valmis piisavas mahus rahastama. Taotlusvoor on pidevalt avatud. Taotlemine toimub EIC AI Platform kaudu.

Rohkem infot äsja lõppenud EIC Accelerator taotlusvooru kohta.

Kui soovid rohkem infot toetuse kohta võta ühendust EASi esindajaga Anna-Liisa Laarits e-maili teel [email protected] või registreeri end juba vastavisulisele koolitusele “Sisene peadpööritavasse EIC ettevõtluskiirendisse“.

Jaga postitust

Tagasi üles