Vaata peasisu

Eesti-Läti programm ootab projektiideid

EASi ja KredExi ühendasutus
29. veebruar 2016
1 min

Eesti-Läti programm avab taotlusvooru, mille raames on 2016. aastal plaanis toetada erinevaid projekte kuni 18 miljoni euroga.

Oodatud on koostööprojektid ettevõtluse, turismi, veemajanduse, keskkonnateadlikkuse, Valga-Valka linnakeskuse ning tööjõu liikumise teemadel.

Taotlusi võivad esitada organisatsioonid ja ettevõtted Lõuna-  ja Lääne-Eestist ning Vidzeme, Pierīga, Riga ja Kurzeme piirkonnast.

Muuhulgas soovime innustada koostööd Eesti ja Läti ettevõtjate vahel. Ühiste toodete ja ning teenuste arendamiseks on 2016. aastal planeeritud 8 miljonit eurot. Projektiideede esitamise tähtaeg on 22. aprill 2016.

Programm kutsub kõiki huvilisi 31. märtsil Läti jäätisepealinna Ruhja (Rūjiena), kus tutvustatakse uut programmi ning jagatakse infot taotlusvooru kohta. Lisateave ning registreerimine on peatselt leitav programmi kodulehel www.estlat.eu. Kodulehelt leiab ka Tartus ja Riias asuva programmi sekretariaadi kontaktid, kuhu võib vajadusel abi saamiseks pöörduda.

Eesti-Läti programm on üks kuuekümnest Interregi piiriülese koostöö programmist, mida toetab Euroopa Regionaalarengu fond ning see on jätkuks programmile, mis rahastas projekte aastatel 2008-2015.

Täpsem informatsioon on leitav programmi kodulehel www.estlat.eu, päevakajalised uudised ilmuvad programmi Facebooki lehel.

Lisainfo:
Peeter Unt
Eesti-Läti programmi direktor
+372 51 07 807
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles