Vaata peasisu

Eesti ettevõtteid saatis Hiinas edu

EASi ja KredExi ühendasutus
30. juuni 2015
1 min

30. juuni 2015

Kuus Eesti ettevõtet osalesid Hiinas Ningbos Kesk- ja Ida-Euroopa investeeringute ja kaubanduse messil, kust saadi mitmeid kasulikke ärikontakte.

Kõige rohkem tunti huvi juuksehooldusfirma Rich Hair Care toodete vastu.  Firma esindaja Erkki Lõhmuse sõnul olid pooled Rich´i toodetest huvitatud ettevõtetest e-poed, mis kinnitab Hiina e-kaubanduse olulisust. “EASi korraldatud kontaktreisi tulemusena oleme leidnud oma toodetele edasimüüjad Shanghai piirkonnas,”  lisas Lõhmus.

Messi külastajad kiitsid ka Tartu looduskosmeetika firma Lumi 100% looduslikke tooteid ja säravvalgeid pakendeid. Kuigi tooteid testides tõdeti, et naturaalsete toodete lõhn on veidi harjumatu.

EASi Hiina välisesinduse eestvedamisel oli Eesti messiboksis lisaks Tartu linnavalitsusele esindatud viis ettevõtet: Rich Hair Care, Barrus, Respo haagised, Fint elementmajad ja Modern Capital. Tartu linnavalitsuse delegatsiooni kuulus ka Lumi looduskosmeetika.

Eesti ettevõtted külastasid Hiinat Excedea ja EASi poolt organiseeritud kontaktreisi raames. Kokku osales messil 16 Euroopa riiki.

Messi pildigalerii http://gallery.eas.ee/v/hiinamess2015/

Jaga postitust

Tagasi üles