Vaata peasisu

Eesti ettevõtted osalevad Singapuri suurimal tehnoloogiamessil Techinnovation 2021

EASi ja KredExi ühendasutus
28. september 2021
1 min

TechInnovation 2021 on üks suurimaid tehnoloogiatööstuse üritusi, mis ühendab rahvusvahelisi ja Singapuri tehnoloogiavaldkonnas tegutsejaid. Messil tuuakse kokku rahvusvahelised tehnoloogiaettevõtted eesmärgiga kiirendada innovaatiliste tehnoloogiate turuletoomist ja soosida innovaatilist koostööd. Sel aastal toimub üritus 28.–30. septembril.

Kolme päeva jooksul toimuva TechInnovation 2021 keskseks teemaks on säästlik ja jätkusuutlik tulevik – messil tutvustatakse uuenduslikke tehnoloogiaid, mille abil saavutada säästlikkus Maa ressursside kasutamisel ja toidu tootmisel ning kodanike tervise kaitsmine.

Eestist osalevad messil targa hoone süsteeme arendav Bisly OÜ, putukatööstuses tegutsev BugBox, neurorehabilitatsioonirakenduste väljatöötamisega tegelev Cognuse OÜ, info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaid arendav Cybernetica ning Tartu Ülikool.

TechInnovationi messi korraldab IPI ning üritus toimub juba kümnendat korda. Ka sel aastal on Techinnovation 100% digitaalne ja kestab 24 tundi 5 päeva järjest, andes kõikide ajavööndite osavõtjatele erinevaid võimalusi üksteisega virtuaalselt suhelda ja koostöövõimalusi luua.

Jaga postitust

Tagasi üles