Vaata peasisu

Eesti ettevõtted osalevad Saksamaal elektroonikatööstuse maailmamessil

EASi ja KredExi ühendasutus
12. november 2019
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) viis 9 ettevõtet Eesti ühisstendiga maailma juhtivale elektroonikatööstuse messile Productronica 2019, mis toimub 12.-15. novembrini Saksamaal Münchenis.

Eesti ühisstendil osalevad Dicro Eesti OÜ, Fineltec Baltic OÜ, Jotel OÜ, Mereo-Group OÜ, NOTE Pärnu OÜ, Operose Labs OÜ, Sincotron OÜ, Teamster OÜ, Vesimentor OÜ ja Eesti Elektroonikatööstuse Liit.


EASi ettevõtluse keskuse juhi Tanel Rebase sõnul on Productronica maailma juhtiv elektroonika ja elektroonika tootmisseadmete mess. „Piltlikult öeldes leiab sealt kõike alates trükiplaatide ja juhtmete tootjatest kuni tuleviku tehnoloogiateni nagu orgaaniline või prinditud elektroonika.“

„Meie ettevõtted on Münchenis ühisstendiga väljas olnud juba alates 2013. aastast ning tegemist on kahtlemata sektori jaoks olulise kohtumispaigaga, kus seniseid kontakte tugevdada, usaldust kasvatada ning oma uuenduslikke tooteid tutvustades uute võimalike partneriteni jõuda,“ rääkis Rebane ning rõhutas, et Saksamaa on meie ettevõtete jaoks väga oluline turg.

Eesti Elektroonikatööstuse Liidu tegevjuhi Arno Kolgi sõnul on riiklik ühisstend tänu oma atraktiivsele ülesehitusele ja suurusele oluliselt paremini nähtav kui üksikstendid, mida meie väikesed ja keskmised ettevõtted reeglina endale lubada saaksid.

„Järjepideva osalemisega Müncheni messidel oleme saavutanud tuntuse – igal aastal saame üha rohkem kohtumiste taotlusi nii Saksa kui ka muu maailma ettevõtetelt ja ka elektroonikatööstust kajastavatelt meediaagentuuridelt. Täna on Saksamaa Eesti jaoks suurim Euroopa turg Põhjamaade järel. Tegu on suure ja üsna konservatiivse turuga, kuhu sisenemine on aeganõudev, kuid tulemusliku tööga on võimalik leida endale väga stabiilsed partnerid,“ ütles Kolk.

Messil osaleb 1560 eksponenti ning ca 45 000 külastajat ligi sajast riigist üle maailma. 

Fotogalerii: https://www.facebook.com/EnterpriseEstonia/posts/1002570590075908?__tn__=-R

Messi kodulehekülg: https://www.productronica.com/

Jaga postitust

Tagasi üles